Neuveriteľná náhoda. Žena porodila tri deti v rovnaký deň a nie sú to trojičky

Kristin Bonett Lammertová s rodinou
Kristin Bonett Lammertová s rodinou Zdroj: Kristin Bonett Lammert/Facebook

Všetky deti, navyše tri dievčatá, sa narodili 25. augusta.

Američanka Kristin Lammertová je veľká plánovačka. Podarilo sa jej totiž niečo nezvyčajné. Porodila tri deti v rovnaký deň. Medzi všetkými dievčatkami je trojročný rozdiel a deň ich narodenia je 25. august, píše CNN.

Prvá sa narodila Sophia, ktorá nedávno oslávila šesť rokov. Na jej tretie narodeniny sa narodila sestra Giuliana. Tento rok neporušili rodinnú tradíciu. Na narodeniny dvoch sestier sa narodila Mia.

„Pri treťom dievčatku som si povedala, že to musí byť osud,“ prezradila Kristin.

Uverejnil používateľ Kristin Bonett Lammert Utorok 17. novembra 2020

Rodinka sa rozrástla plánovane, pretože Kristin chcela mať medzi deťmi trojročný rozdiel. Čo je však nezvyčajná náhoda je dátum narodenia. Pri prvom dieťati dúfali, že sa narodí v auguste, teda pred začiatkom školského roka. Pri ďalších dvoch to už zámer nebol.

Kristin pre CNN prezradila, že nemala jednoduché tehotenstvá, ale to tretie bolo najnáročnejšie. Nakazila sa koronavírusom a navyše jej diagnostikovali preeklampsiu, čo bola podľa lekára aj príčina skoršieho pôrodu.

Sestry sa na Miu veľmi tešili a už teraz sa nevedia dočkať ďalších narodenín. „Keď sa Mia narodila, nahrali sme jej plač na video. Poslali sme ho dievčatám ako ich narodeninový darček,“ dodala Kristin.

WASHINGTON/jh

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.