Hosťom konferencie Vizionári bude minister Lengvarský. Pýtať sa budete môcť aj vy

Zlatica Švajdová Puškárová.
Zdroj: TV Markíza

Lekári a odborníci zodpovedajú aj otázku, či pacienti doplatia na pozastavenú „bielu“ medicínu.

Zlatica Švajdová Puškárová bude moderovať ďalšiu diskusiu pod názvom Vizionári. Tentokrát bude hosťom aj minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský. Témou konferencie bude aktuálna kritická situácia v nemocniciach. Hrozí Slovensku humanitárna kríza? Čaká nás celoplošný lockdown a povinné očkovanie? Aj na to odpovie minister v diskusii, ktorú budeme vysielať naživo na tvnoviny.sk v pondelok 22. novembra o 10.00 h.

Pozvanie do diskusie prijala aj riaditeľka Roosveltovej nemocnice v Banskej Bystrici Miriam Lapuníková, riaditeľka sekcie zdravotných činností Všeobecnej zdravotnej poisťovne Beata Havelková, hlavná odborníčka rezortu zdravotníctva na pneumológiu a ftizeológiu Marta Hájková, predseda Výboru Slovenskej pneumologickej a ftizeologickej spoločnosti Ivan Solovič, zástupca prednostu Kliniky pneumológie a ftiziológie I. SZU a UNB Štefan Laššán, primárka oddelenia klinickej onkológie Kliniky pneumológie a ftiziológie I. SZU a UNB Milada Veselá, pneumologička Mária Drugdová a riaditeľka sekcie zdravotného poistenia Union Elena Májeková.

Konferencia sa bude venovať aj tomu, ako vyzerá ambulantná liečba COVID-u, či sú lekári pripravení liečiť Long COVID a či ľudia so zdravotnými problémami doplatia na to, že sa zastavuje „biela“ medicína.

Do diskusie sa budete môcť zapojiť aj vy svojimi otázkami prostredníctvom služby Slido.

BRATISLAVA/tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Koronavírus

Dôležité udalosti