Domáce

Trojročný Oliver sa stal v okamihu sirotou. Zahynuli obaja rodičia aj 12-ročná sestra

Zdemolované auto rodiny po čelnej zrážke v obci Cabaj - Čápor.
Zdroj: Prezídium HaZZ

Štvrtou obeťou tragickej zrážky pri obci Cabaj - Čápor je 23-ročný mladík, ktorý šoféroval druhé auto.

Jedna z najtragickejších nehôd tohto leta a možno aj celého roka sa stala v nedeľu večer pri obci Cabaj - Čápor. Iba trojročný Oliver prišiel v okamihu o oboch rodičov a 12-ročnú sestričku Tamarku. Rodina bývala v obci Diakovce, podľa našich informácií nedávno tam postavili dom.

Ani malá sirota však nemá vyhrané. Lekári ešte aj v týchto chvíľach bojujú o chlapcov život na bratislavských Kramároch.

Zdroj: Prezídium HaZZ

A to ešte výpočet obetí zrážky dvoch áut nekončí. Zahynul aj 23-ročný mladík, ktorý šoféroval druhé auto. A čo sa vlastne stalo?

Štyria ľudia zomreli pri autonehode, ktorá sa stala krátko po 20. hodine. Na ceste za obcou Cabaj - Čápor v smere na Šaľu sa čelne zrazili dve osobné autá, Škoda Octavia a Volkswagen Passat. 

Zdroj: Prezídium HaZZ

V Octavii zahynul 23-ročný vodič, vo Volkswagene sa viezla štvorčlenná rodina. O život prišli dvaja dospelí ľudia, 42-ročný muž a 40-ročná žena. Nehodu neprežila ani ich 12-ročná dcéra Tamarka.

Trojročný chlapček ako jediný nehodu prežil. Previezli ho do nemocnice na Kramároch, resuscitovali ho už na mieste nehody. Jeho stav je podľa najnovších informácií stabilizovaný a je mimo ohrozenia života.

Zdroj: Prezídium HaZZ

Všetci pasažieri boli po autonehode zakliesnení vo vozidlách, hasičom trvalo ich vyslobodenie zhruba 15 minút. 

Zdroj: Prezídium HaZZ

Podľa neoficiálnych informácií nehodu pravdepodobne spôsobil 23-ročný mladík, ktorý prešiel do protismeru a vrazil do auta, v ktorom sa viezla štvorčlenná rodina.

 

TRNAVA/TVNOVINY/TASR

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.