Deň s nadáciou Markíza: Ako prežiť ťažké časy odlúčenia od kamarátov?

Martin a Melissa
Zdroj: TV Markíza

Cieľom Dňa s Nadáciou Markíza je vyzbierať čo najviac financií na podporu témy a riešenia problémov detského duševného zdravia.

Ľahli si do farebných guličiek v bazéne a porozprávali sa o tom, aké je to pre deti vidieť svojich kamarátov iba online.

Spevák a herec Martin Klinčúch a speváčka Melissa z šou Tvoja MINI tvár znie povedome sa rozprávali o šťastí, smútku aj živote v pandémii. Hviezda seriálu Pán profesor sa popri vážnej téme spolu s mladou speváčkou aj poriadne vyšantila.


Priamo do detskej hlávky sme sa pozreli aj spolu s ďalšou hviezdou Pána profesora Matúšom Kolárovským. Ten pozval speváčku Nelku Kronauerovú z MINI tváre do cukrárne na koláčik. A nie jeden! Rozprávali sa o šťastí, smútku aj živote v online priestore, bez kamarátov.


My dospelí niekedy nevieme, aké to je byť v detskej hlave - a niekedy sa ani poriadne nesnažíme, sme zavalení prácou, povinnosťami a veľa vecí ide jedným uchom dnu a druhým von. Pýtať sa je však veľmi dôležité - Model a herec z Pána Profesora, Krištof Králik, a spevák Ondrej Potančok z MINItváre sa rozprávali o šťastí, smútku, aj živote v online priestore.


Cieľom tohtoročnej zbierky Dňa s Nadáciou Markíza je vyzbierať čo najviac financií na podporu témy a riešenia problémov detského duševného zdravia a upriamiť pozornosť na túto tému. Chceme pomôcť zlepšiť podmienky na liečbu nielen detským pacientom, ale aj na prácu odborníkov, ktorí sa o nich starajú priamo Klinike detskej psychiatrie LF UK a NÚDCH v Bratislave.

Ako podporíte zbierku?

Podporiť zbierku môžete prostredníctvom SMS zaslanej v tvare: DMS (medzera) NADACIAMARKIZA na číslo 877 (v sieti všetkých operátorov, pričom cena jednej SMS je 2 eurá). Zbierka je registrovaná MV SR a realizovaná prostredníctvom DMS systému, ktorý spravuje Fórum donorov.

Ľubovoľným príspevkom priamo na číslo účtu verejnej zbierky: SK35 1111 0000 0003 3322 2031 alebo aj jednoduchým darovaním online priamo cez darovací formulár tu: https://nadacia.markiza.sk/darovaci-formular

BRATISLAVA

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Kultúra

Dôležité udalosti