Spálňa ako oáza pokoja - výber kvalitného nábytku netreba podceňovať

Wood Service.

Zverte svoje predstavy o kvalitnej posteli či matraci do rúk odborníkov z Wood Service Group, s.r.o.

Dobrý spánok je nevyhnutný na to, aby sme ráno vstávali oddýchnutí a plní sily do nového dňa. Spálňa hrá kľúčovú úlohu pri spánku, ktorý naše telo potrebuje, no je to viac, než len miestnosť na spanie. Pamätajte, že minimálne jednu tretinu svojho života strávite práve v spálni, a preto si táto miestnosť zaslúži vašu pozornosť. Počuli ste už o slovenskom výrobcovi Wood Service, ktorý sa špecializuje na výrobu postelí a spálňového nábytku? Že nie? Je najvyšší čas!

Kvalita je dôležitá

Nájsť kvalitné výrobky z nadštandardných materiálov, pričom nemusíte robiť kompromis medzi cenou a kvalitou, je niekedy naozaj náročné. Túžite po kvalitnejšom spánku? Zverte svoje predstavy o kvalitnej posteli či matraci do rúk odborníkov z Wood Service Group, s.r.o., ktorí patria medzi popredných výrobcov originálnych postelí a spální, ktorých kvality sú známe už tisíckam spokojných zákazníkov na Slovensku a v Čechách. Ponuka spoločnosti je v súlade s nárokmi moderného človeka na atraktivitu i funkčnosť a zároveň si zachováva svoj jedinečný charakter.

Špičková technológia, výnimočný dizajn

Pri výrobe kvalitných postelí a spální je dôležitý kvalitný materiál, ale aj celý výrobný proces, ktorý musí spĺňať určité kvalitatívne podmienky. Naše postele a spálne sú vyrobené z laminovanej drevotriesky od renomovaných výrobcov. Hrúbka materiálu 38 mm, ktorou sa vyznačujú naše výrobky, zabezpečuje vynikajúcu a bezkonkurenčnú stabilitu a pevnosť konštrukcie nábytku.

Keď skombinujeme kvalitný materiál, moderné CNC stroje a perfektný tím pracovníkov, tak získame výrobky, ktorým sme s dôverou dali 6-ročnú záruku. Neustálym kladením dôrazu na kvalitu a prvotriedne služby sme získali certifikát manažérstva kvality STN EN ISO 9001:2009.

Vstávajte s úsmevom

Bez správnej výstroje by ste nešli na turistiku, ani by ste nezabehli maratón. Fakt, že spánok tvorí tretinu nášho života, si takmer vôbec neuvedomujeme. Možno práve preto veľa z nás podceňuje výber správnej postele, ale najmä výber kvalitného matraca. Dôverujte nám a nechajte nás postarať sa o to, aby ste ráno vstávali s úsmevom.

Pomôžeme Vám vybrať si kvalitnú posteľ i matrac, ktoré vám zabezpečia nielen zdravý spánok, ale aj vstávanie s úsmevom. Navštívte náš e-shop woodservice.sk a vyberte si novú spálňu podľa svojej chuti. Alebo sa zapojte do Adventného kalendára a využite šancu vyhrať dennú alebo hlavnú výhru, do ktorej sme venovali naozaj zaujímavé ceny a nakúpte u nás zdarma.

BRATISLAVA/PR ČLÁNOK

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti