V parku v Nitre hľadajú telesné pozostatky. Pátranie môže súvisieť so zmiznutím mladej študentky spred siedmich rokov

V mestskom parku v Nitre našli telesné pozostatky.
Zdroj: TV Markíza/KR PZ Nitra

Ľudmilu Klementovú videli naposledy predtým, ako odišla z nitrianskej diskotéky.

Kriminalisti už druhý deň kopú v mestskom parku v Nitre. Podľa našich informácií by to malo súvisieť so zmiznutím 21-ročnej vysokoškoláčky. Dievča záhadne zmizlo pred siedmimi rokmi.

Ľudmila Klementová zmizla bez stopy 24. októbra 2014. Dievča z Dobšinej študovalo v Nitre štvrtý rok psychológiu. V ten deň bola na diskotéke v meste. Odišla odtiaľ okolo polnoci len s mobilom. Z neho naposledy volala o pol tretej nadránom.

Z diskotéky vraj išla za bývalým priateľom, tam však už neprišla. Býval vtedy za riekou. Z centra mesta sa tam dá dostať práve cez park. A práve tam policajti podľa našich informácií vykopali dve kosti.

Kopú na mieste, kde boli kedysi staré podzemné pivnice. Prečesávali to tam už aj v minulosti. Dnes je tam upravená záhrada, ktorá patrí k neďalekej reštaurácii.

Z budovy, v čase, keď študentka zmizla, bola ruina. Prespávali tam aj bezdomovci. V záhrade neďaleko ešte včera údajne kriminalisti našli dve kosti. Polícia to však zatiaľ nepotvrdila. Rovnako ako ani to, či to súvisí s nezvestnou študentkou.

Viac v reportáži Moniky Kolekovej.


NITRA/tvnoviny.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Telesné pozostatky

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.