Varovali ho, no netušil, že je to až také zlé. Vyhadzovača (19) neustále sexuálne napádajú ženy

Charlie Jeer na dovolenke.
Zdroj: Instagram/ Charlie Jeer

Ženy vždy slušne požiada, aby sa ho nedotýkali. Väčšinou to však nemá žiadny efekt.

Jeho kamaráti si myslia, že má prácu snov, no on ich rýchlo vyvedie z omylu. Devätnásťročný Charlie Jeer z anglického mesta Canterbury zažíva počas svojej práce vyhadzovača v nočnom klube nepríjemné chvíle, píše portál Daily Mail.

Tvrdí, že správanie žien už je neznesiteľné a dávno prekročilo hranicu sexuálneho obťažovania. „Aj muži môžu byť sexuálne obťažovaní a nie je to v poriadku,“ hovorí mladík vo videu na sociálnej sieti Tik Tok.

Ženy sa chcú za každú cenu dostať do klubu a preto vyhadzovača obchytkávajú v oblasti genitálií prípadne sa ho snažia bozkávať. Vrhajú sa naňho aj napriek tomu, že ich upozorňuje, aby to nerobili, lebo mu to nie je príjemné. To isté sa deje aj vo vnútri klubu. „Chytajú ma za zadok, medzi nohami a myslia si, že je to v poriadku,“ hovorí Jeer v jednom zo svojich príspevkov.

Keď sa o prácu vyhadzovača uchádzal, bol upozornený, že sa to môže stať. Myslel si však, že pôjde o ojedinelú záležitosť. Rýchlo však zistil, že sa mýlil. Deje sa to každý večer.

Nevyžiadaný kontakt ho frustruje, no hovorí, že sa necíti ako obeť. „Nehovorí, že som obeť. Je to riziko môjho povolania, ako sa zdá. Myslím si však, že o týchto veciach by sa malo hovoriť. Málokto tuší, že sa takéto nepríjemnosti týkajú aj mužov a nie iba žien. A naozaj nám to nie je príjemné,“ vysvetlil Jeer svoj postoj.

Kontakt so ženou je preňho intímna záležitosť a myslí si, že by mal byť iba medzi ľuďmi, ktorí sú si naozaj blízki.

Ženy vždy slušne požiada, aby sa ho nedotýkali. Väčšinou to však nemá žiadny efekt. Ženy sú zväčša potúžené alkoholom, sú odvážnejšie a berú ho ako figurínu, s ktorou si môžu robiť, čo sa im zachce.

„Aj ženy si myslia si, že mi to je príjemné. Ľudia vo všeobecnosti majú pocit, že muži si takéto správanie užívajú,“ dodal.

CANTERBURY/kc

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti