Okrem profesionálneho života majú aj svoje súkromie. Odhaľte s nami hobby našich redaktorov

Hobby našich redaktorov
Zdroj: TV Markíza

Niektoré z nich určite nie sú bežné a veru prekvapia.

Celé Slovensko pozná redaktorov TV Markíza ako profesionálov, ktorí si na televíznej obrazovke držia odstup. Keď sa však vypne kamera a odloží mikrofón, redaktori začínajú byť sami sebou. Doma, keď zvýši čas, sa venujú svojím záľubám. Niektoré z nich určite nie sú bežné a veru prekvapia.

Napríklad Martina Kašiarová sa doma zmení na "čarodejníčku". Kúzelný prútik však vymenila za ihlice. Zamilovala si totiž štrikovanie a proces pletenia má podľa nej svoje čaro. Čiapky, čelenky či sveter nosia jej známi, ale aj ona sama na obrazovke.

Čosi podobné, ale len čisto rukami, dokáže vyrobiť aj Monika Koleková. Všetko sa to začalo upletenou dekou od maminy. „Mamina mi natočila najskôr návod, ako na to a ja som vlastne podľa nej postupovala. Teraz si už hľadám videá na internete,“ spomína na svoje začiatky. Jej výrobky putujú najmä kamarátkam.

Iba málokomu by napadlo, že redaktor Vladimír Bučko využíva mikrofón aj ako hudobník. „Keď mám v práci voľno, tak sa snažím ukradnúť si chvíľku pre seba a hlavne po večeroch, keď všetci spia, prídem do nahrávacieho štúdia a robím pesničky,“ vysvetľuje. Napríklad skladba Pekný deň vznikla v spolupráci s profesionálmi Jimim Cimbalom a Zolim Tóthom.

Hudbe sa venuje aj Soňa Cipínová, ktorá spieva od detstva a niekoľko rokov dokonca vystupovala v muzikáloch.

Kto zas obľubuje zvuk motorky či otužovanie, sa dozviete z reportáže Ľuba Fronka:


BRATISLAVA/TV Markíza

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Hobby

Dôležité udalosti