Šokujúce vyčíňanie tínedžerov pri Bratislave. Do maloletej liali alkohol, bili ju a nahrávali

Záber z videa.
Zdroj: TV Markíza

Dobité a opité dievča si nahrávali na mobil. Policajti prípad vyšetrujú.

Obeťou je iba 11-ročné dievča. Skupina tínedžerov do nej údajne liala alkohol a potom ju dobili. Redakcia televízie Markíza má k dispozícii videá, ktoré si mladí nahrávali. Vidieť na nich, že obeť má krvavú tvár a je takmer v bezvedomí.

Policajti už prípad vyšetrujú. Mladým zaistili mobily. Na incident upozornil Nový čas.

Alkohol aj údery

Všetko sa to stalo 2. januára v areáli bývalého družstva v Miloslavove pri Bratislave. Začalo sa to údajne tým, že obeť zrejme nechtiac jednej z tínedžeriek prevrátila pohár s nealkom. Potom do nej podľa niektorých výpovedí účastníkov údajne „za trest“ začali liať alkohol. Do toho jej vraj hlavná aktérka a dvaja chlapci mali uštedriť niekoľko rán. Do nosa, tváre, ale aj do brucha.

Hlavná aktérka, ktorá má byť dcérou policajtky, vraj začala bezvládne dievča vyzliekať. Počas tohto si ju ostatní nahrávali na videá a fotografovali.

Dohodnutá verzia nevyšla

Keď 11-ročná žiačka začala vracať krv, ju tam vraj najskôr chceli nechať. No jedno z dievčat privolalo záchranárov. Ešte predtým sa mali dohodnúť, že všetkým povedia inú verziu celej udalosti. A síce, že ju už takú dobitú a opitú našli a nemajú s tým nič spoločné.

Policajti podľa našich informácií už mladých vypočuli a zaistili im aj mobily. Niektoré z detí sa však rozhodli, že povedia pravdu.

„Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Senci vyšetruje okolnosti napadnutia maloletého dievčaťa, ku ktorému malo prísť v priebehu dňa 02. 01. 2022 v Miloslavove. Vzhľadom na citlivosť prípadu bližšie informácie nebudeme zverejňovať,“ povedal nám hovorca Krajskej polície v Bratislave Michal Szeiff.

Dievča skončilo v bratislavskej nemocnici.

Pozrite si priloženú reportáž, nie je však vhodná pre citlivé povahy:

 

Celé Televízne noviny si pozrite na markizaplus.sk.

MILOSLAVOV/ TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.