V súvislosti s brutálnym útokom na 11- ročné dievča začala polícia stíhanie vo veci lúpeže

Záber z videa tínedžerov v Miloslavove.
Zdroj: TV Markíza

V priebehu vyšetrovania však môže dôjsť ku zmene kvalifikácie skutku, jedným dychom dodáva polícia.

Brutálny útok na 11-ročné dievča v Miloslavove už vyšetruje polícia.

"V súvislosti s medializovaným prípadom napadnutia maloletého dievčaťa, ku ktorému došlo dňa 02.01.2022 v areáli objektu v obci Miloslavov, bolo začaté trestné stíhanie vo veci lúpeže. Na základe zistených skutočností môže dôjsť jeho prekvalifovaniu," informujú policajti na sociálnej sieti s tým, že pre citlivosť prípadu odmieta zatiaľ o prípade poskytnúť bližšie informácie.

Uistila však, že prípadu venujú náležitú pozornosť. "Medializované informácie o pôsobení organizovanej skupiny takzvaného 'detského gangu' v obci potvrdiť nemôžeme. Rovnako neevidujeme zo strany občanov doposiaľ žiadne oznámenie alebo podanie, ktoré by sa týkalo takéhoto konania 'gangu' v uvedenej obci ani v blízkom okolí," dodala polícia.

Len 11-ročné dievča jej vlastní kamaráti bili, liali do nej alkohol a potom ju vyzliekli donaha. To všetko si pritom nakrúcali na mobil a dávali na sociálne siete.Celé sa to malo odohrať v obci v areáli bývalého družstva. Na zverejnenom videu by mali byť 14-, 15- a 16-ročné deti. Podľa medializovaných informácií takýto prípad by nemal byť jediný a táto skupina už zaútočila na deti aj v minulosti. 

Pozrite si aj reportáž, ktorú sme odvysielali v Televíznych novinách, nie je však vhodná pre citlivé povahy.

Celé Televízne noviny si pozrite na markizaplus.sk.

BRATISLAVA/TVNOVINY

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Miloslavov

Dôležité udalosti