Matka 11-ročného dievčaťa: Dodnes sa nám nikto neospravedlnil, aj keď sa poznáme osobne

Matka napadnutého dievčaťa.
Zdroj: TV Markíza

Zároveň ju mrzí, že sa niektorí účastníci na internete vyjadrujú, že sa im aj tak nič nestane.

Slovensko už niekoľko dní rieši otrasný prípad z Miloslavova. Okrem polície sa k nemu vyjadrujú politici aj široká verejnosť. Matka 11-ročnej dcéry si neželá nič iné, len aby boli všetci spravodlivo potrestaní.

Dievča mali napadnúť, opiť a vyzliecť 2. januára v Miloslavove jej kamaráti. Incident si mali nakrútiť na telefón a zverejniť na sociálnych sieťach. Celé sa to malo odohrať v obci v areáli bývalého družstva. Na zverejnenom videu by mali byť 14-, 15- a 16-ročné deti.

Od incidentu už ubehlo päť dní. Zaujímalo nás, či sa niektoré z detí, alebo ich rodičov ospravedlnili 11-ročnému dievčaťu, ktoré bili a ponižovali.

„Dodnes sa neospravedlnil ani jeden z nich. Ani mojej dcére, ani mne. A to sa s niektorými rodičmi poznám osobne,“ uviedla pre TV Markíza matka 11-ročného dievčaťa.

Súvisiaci obsah

Skôr naopak. Na sociálnych sieťach sa objavujú "silácke" reči účastníkov útoku, v ktorých tvrdia, že aj tak sa im nič nestane.

„Jediným mojim cieľom je, aby boli všetci spravodlivo potrestaní. Trojročné tresty odňatia slobody by boli pre mňa satisfakciou,“ dodala matka.

„Veľmi prosím ostatných, aby si už prestali medzi sebou zdieľať videá a fotky mojej dcéry,“ uzavrela.

Polícia pre napadnutie 11-ročného dievčaťa v Miloslavove začala trestné stíhanie vo veci lúpeže. Zároveň nevylúčila, že môže dôjsť k prekvalifikovaniu skutkovej podstaty trestného činu.

Celé Televízne noviny si pozrite na markizaplus.sk.

BRATISLAVA/TV Markíza, mm

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti