Domáce

Šokujúca výpoveď: Žilinská polícia vraj kryje obchod s bielym mäsom

ondruskaweb_jpg_bez_watermarku_1.jpg
Zdroj: TVMarkíza

Obvinená majiteľka súkromného privátu šokuje výpoveďou o fungovaní biznisu s prostitútkami a jeho prepojení na mužov zákona.

Žilinská polícia kryje obchod s bielym mäsom a majiteľov erotických salónov. Prekvapivo to tvrdí práve žena, ktorú pred pár mesiacmi zatýkali kukláči za kupliarstvo.

Majiteľka súkromného privátu šokuje výpoveďou o fungovaní biznisu s prostitútkami a jeho prepojení na mužov zákona.

Obchod s bielym mäsom podľa obvinenej toleruje aj žilinská polícia. Dokonca tvrdí, že s obchodníkmi majú niektorí muži zákona aj spolupracovať a kryť ich činnosť.

Facky a buchnáty žilinských kukláčov - toto video už zrejme poznáte. Brutalitu zákroku už rieši policajná inšpekcia, no o jeho dôvodoch sa rozhodla zatýkaná žena rozprávať až teraz. Polícia ju aj jej spoločníka viní z kupliarstva a mali vraj aj vydierať ženu s dieťaťom.

Obvinená Jana tvrdí, že to nie je pravda, ženu nevydierali a s únosom dieťaťa vraj nemajú nič spoločné. Prípad považuje za vykonštruovaný. Takto ich vraj chce odstaviť človek z konkurencie.

Obchod s bielym mäsom podľa obvinenej toleruje aj žilinská polícia. Dokonca tvrdí, že s obchodníkmi majú niektorí muži zákona aj spolupracovať a kryť ich činnosť.

Vo výpovedi, ktorú odovzdala spolu s trestným oznámením na ministerskej inšpekcii, už odhaľuje mená konkurentov aj policajtov. Jedna vec sú obvinenia voči nej a jej partnerovi z násilností voči prostitútke, no druhá vec sú konkrétne mená policajtov a konkrétne prípady, keď mali nad organizovaným zločinom prižmúriť oko.

Prepojenie polície a organizovaného zločinu - to nie je hra o fazuľkách. Žena, ktorá prehovorila, sa teraz ukrýva a čaká, ako sa celé vyšetrovanie skončí.

Nasledujúce zábery nie sú vhodné pre maloletých divákov. 


ŽILINA/TVMarkíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.