Ako požiadať partnerku o ruku? Týchto pár tipov vám môže pomôcť

Ilustračná snímka.
Zdroj: shutterstoc.com/4 PM production

Spravte tento okamih vášho života nezabudnuteľný.

Požiadať partnerku o ruku je veľká vec. Aj keď najdôležitejšie na žiadosti o ruku je to, že ňou dávate najavo túžbu stráviť s vašou polovičkou zvyšok svojho života, nikdy nezaškodí pokúsiť sa spraviť tento okamih nezabudnuteľný.

Ideálna príležitosť? Spoločná dovolenka

Ak to ona cíti podobne, povie vám áno aj ak by ste ju požiadali o ruku počas rannej úpravy zovňajšku za toaletným stolíkom, ale takáto významná udalosť si vyžaduje predsa len niečo netradičnejšie. I keď toto by rozhodne nečakala.

Vhodnou príležitosťou môže byť spoločná dovolenka, či víkendový pobyt. Aby ste mali o program postarané, pozrite si ponuku relaxačných wellness pobytov v Piešťanoch. Nielenže bude takýto pobyt skvelou príležitosťou na žiadosť o ruku, zároveň si skvelo oddýchnete a upevníte zdravie na rôznych procedúrach.

Alebo chcete pre žiadosť o ruku „použiť“ nejakú výnimočnejšiu destináciu? Vyrazte do exotiky! Priezračné more, jemný biely piesok, chutné exotické ovocie,... No neznie to ako ideálne miesto pre taký významný okamih, akým je žiadosť o ruku?

Nie je dôležitá cena prsteňa, ale význam tejto udalosti

Nech už si vyberiete pre žiadosť o ruku akékoľvek miesto, nezabudnite na to najdôležitejšie, zásnubný prsteň. Neriešte však rôzne reči o tom, koľko platov by mal muž minúť na zásnubný prsteň.

Riaďte sa svojimi finančnými možnosťami. Každá správna žena skôr ocení, že viete rozumne hospodáriť. K prsteňu môžete prípadne pridať aj krásnu kyticu ruží. Ženy kvety milujú (aspoň väčšina) a tak bude kytica rozhodne plus.

Ak však nemáte prievan v peňaženke, určite na svojej polovičke nešetrite. Vyberajte z luxusných zásnubných prsteňov s diamantom. Aby ste si takýto prsteň mohli dovoliť, nemusíte byť predsa milionár.

Cenové rozpätie takýchto prsteňov je skutočne široké, keďže cena závisí od niekoľkých faktorov, hlavne od veľkosti a množstva diamantov. A samozrejme ich kvality. Ale krásne sú aj tie, ktorých cenovka nie je štvorciferná. Niektoré rozdiely v kvalite diamantov totižto vidno len pod lupou.

BRATISLAVA/PR článok

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti