Tchibo – Dažďa a vetra sa nebojíme

Schránka02.jpg
Zdroj: Tchibo

Nepremokavé oblečenie pre celú rodin.

Pomaly sa nám zjesenieva a módne doplnky ako slnečné okuliare vymieňame za dáždniky. Pre všetkých, ktorí práve nepoletia do teplých krajín, má Tchibo pripravenú novú kolekciu oblečenia a doplnkov aj do tej najväčšej búrky.

Zaobstarajte si teplé softshellové bundy, pršiplášte či nepremokavé nohavice pre deti aj dospelých a zažiarte, lebo to k jeseni patrí. Potešte svojich najmenších pestrofarebnými gumákmi, nepremokavými ruksakmi či vzorovanými čiapkami a postarajte sa im o sucho v topánkach. Len teraz si s Tchibo.sk môžete skočiť z kaluže rovno do blata. A to doslovne!

Zdroj: Tchibo


Vedeli ste, že Tchibo nie je iba lahodná káva, ale tiež svet plný módy, doplnkov, nábytku a všetkého možného? Každý týždeň nová kolekcia, iná originálna a aktuálna téma, kvalitné a príjemné materiály a množstvo zliav a to všetko pod jednou strechou.

Jednoducho kliknete na Tchibo.sk pohodlne vyhľadáte čo potrebujete a objednáte. Vybavenie bude plynulé a možnosť vrátenia tovaru do 30 dní samozrejmá. Nepremeškajte preto naše limitované kolekcie a objednávajte už teraz na Tchibo.sk.

Zdroj: Tchibo


Zdroj: Tchibo


Zdroj: Tchibo


Zdroj: Tchibo


Zdroj: Tchibo


Zdroj: Tchibo


BRATISLAVA/ PR článok

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.