Mladík (†25) s autom prerazil dva stromy, vážnu nehodu neprežil

Tragická nehoda na východe Slovenska.
Zdroj: Facebook/Polícia SR- Košický kraj

Po náraze vodiča vymrštilo z vozidla.

V utorok (8.2.) sa na východe Slovenska stala tragická dopravná nehoda, pri ktorej vyhasol život mladého Košičana (†25). Mladík sedel za volantom Škody Felície combi a smeroval od obce Seniakovce v smere na obec Budimír. Pravdepodobne sa plne nevenoval vedeniu auta, prešiel s vozidlom do protismeru vozovky a následne zišiel z cesty, kde narazil prednou ľavou časťou vozidla do jedného a potom čelne do ďalšieho stromu. Po náraze vodiča vymrštilo z vozidla.

„Pri dopravnej nehode utrpel vodič zranenia, ktorým, žiaľ, na mieste dopravnej nehody podľahol,“ informuje polícia na facebooku.

Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach okolie začal v súvislosti s touto tragédiou trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia. Polícia vyzýva vodičov, aby sa na cestách správali zodpovedne, jazdili opatrne, dodržiavali predpisy a zbytočne neriskovali a nehazardovali.

PRI DOPRAVNEJ NEHODE VYHASOL MLADÝ ŽIVOT. Včera večer viedol 25-ročný vodič z Košíc motorové vozidlo zn. Škoda Felícia...

Uverejnil používateľ Polícia SR - Košický kraj Streda 9. februára 2022

SENIAKOVCE/tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti