Brutálna vražda na Spiši: Prečo matka spáchala taký ohavný čin? Svoju dcéru (†15) bodla niekoľkokrát do hrude i hlavy

Brutálna vražda na Spiši: Prečo matka spáchala taký ohavný čin? Svoju dcéru (†15) bodla niekoľkokrát do hrude i hlavy
Za týmito dverami sa odohrala brutálna vražda. Zdroj: TV Markíza

Motív tragédie stále nepoznáme.

Vražda, ktorá nemá na Slovensku obdobu. Mŕtvu tínedžerku Bianku (†15) našla v utorok dopoludnia (15.2.) polícia v jednom z bytov v Spišskej Novej Vsi. Matku, ktorá brutálnym spôsobom zaútočila na svoju dcéru, previezli do nemocnice. Bola zranená, chcela si siahnuť na život. Deň po tragickej udalosti v Spišskej Novej Vsi polícia zverejnila desivé detaily o ranách na tele Bianky. 

Prečítajte si tiež:

Susedia ale i okolie, ktoré matku s dcérou poznali, ich opisujú ako tiché a plaché typy. S nikým vraj nikdy konflikt nemali. V byte bývali iba ony dve. Bianka vraj posledné dni do školy nechodila, všetci deviataci boli totiž v karanténe.  

Ani v osudný deň nebolo susedom nič podozrivé. Hasiči sa do bytu museli zlaniť z piateho poschodia, pretože im nik nechcel otvoriť dvere. V byte našli nehybné telo tínedžerky a zranenú matku, ktorú na mieste ošetrili a previezli do nemocnice. Podľa susedov bola na nosidlách pokojná a mala zatvorené oči. 

Škola ihneď po udalosti poskytla psychologickú pomoc jej spolužiakom.  A to najmä tým, ktorí mali k obeti blízky vzťah. Taktiež vyvesili čiernu vlajku.

Kde sa na tele obeti nachádzali bodné rany, sa dozviete z nasledujúcej reportáže.

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti