Domáce

Čo nás čaká najbližšie dni? Dvakrát nadšení nebudete

Dážd
Zdroj: Internet

Prečítajte si aktuálnu predpoveď počasia.

Zrážky

Zrážky sa vyskytnú aj zajtra len vo forme mrholenia alebo mrznúceho mrholenia, prípadne môže slabo snežiť.

Vietor

Dnes fúkal prevažne mierny južný vietor a nezmení sa to ani zajtra, takže opäť to bude vietor južných smerov, ktorý bude fúkať rýchlosťou maximálne 20km/h.

Pôžička Cetelem: výsledok posúdenia do 10 minút. Klikajte tu. 


Noc

V noci hmly opäť zhustnú, obloha bude naďalej jasná až polojasná len vo výškach. Ak sa vyčasí v nížinách, tak naozaj len výnimočne. Teplota do rána poklesne na -2 až -8 stupňov.

Zajtra

Ešte ani zajtra nás nečaká v počasí žiadna výraznejšia zmena. Stále má byť inverzia. To znamená, že na západnom Slovensku bude opäť prevažne hmlisto alebo zamračené nízkou oblačnosťou, ojedinele aj s mrholením, ktoré bude pri mínusových teplotách aj mrznúce. Slnko vykukne pravdepodobne len v Karpatoch. Teplota vystúpi na -2 až 4 stupne.

Podobne bude aj na strednom Slovensku, čiže prevládať bude v nížinách hmlisté počasie s mrholením, ale v horských oblastiach bude opäť pekne a teplejšie: do 5 až 6 stupňov, pri hmlistom počasí len od -3 až 2 stupne.

No a do tretice bude zajtra inverzia pokračovať aj na východe. V nížinách takisto rátajte s početnými hmlami, pričom nie je vylúčené ani mrholenie, na horách bude naopak pekne. Teplota: -3 až 2 stupne, na horách do 6 stupňov.

Hory

V nadmorskej výške 1 500 m sa teplota pri slnečnom počasí vyšplhá na 6 stupňov.

Bio

V piatok sa prechodne počasie zmení a nie je vylúčené ani slabé sneženie. Bio zostáva aj zajtra na 2, čo je slabá až mierna záťaž.

Predpoveď na štyri dni

V piatok preruší inverziu nevýrazný studený front, ale počasie sa výraznejšie nezmení. V sobotu, po jeho prechode, sa však môže slnko ukázať aj v nížinách. No a v ďalších dňoch bude zväčša polooblačné až oblačné počasie so slabým občasným dažďom, snežiť má až od stredných polôh. Teplota sa bude udržiavať v intervale od 0 do 6 stupňov.

BRATISLAVA/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.