Neskutočné, čo všetko si musela vytrpieť žena z Ipeľského Predmostia

Domace nasilie, zena
Domáce násilie. Zdroj: Shutterstock.com

Muž dlhých osem rokov bez udania dôvodu a pod vplyvom alkoholu týral svoju manželku.

Vyšetrovateľ vo Veľkom Krtíši obvinil zo zločinu týrania blízkej a zverenej osoby 39-ročného muža z Ipeľského Predmostia. Obvinený od roku 2005, po predchádzajúcich slovných hádkach, bez udania dôvodu a pod vplyvom alkoholu, týral svoju manželku. 

Muž ženu bil, ťahal za vlasy, hodil ju o stenu a keď spadla na zem, kopal do nej. Na krk jej tiež priložil horiacu cigaretu a popálil ju

Ako dnes o prípade informovala banskobystrická krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová, muž ženu bil, ťahal za vlasy, hodil ju o stenu a keď spadla na zem, kopal do nej. Na krk jej tiež priložil horiacu cigaretu a popálil ju.

"Opakovane jej bránil, aby z domu odišla do zamestnania a vulgárne jej nadával. Spôsoboval jej rôzne drobné poranenia, modriny a tržné rany na tvári a tele, s ktorými zo strachu pred manželom na ošetrení nebola a jeho konanie na polícii neoznamovala," uviedla hovorkyňa.

Polícia ho zadržala v stredu 3. septembra. Po vytriezvení a vykonaní procesných úkonov ho vyšetrovateľ umiestnil do policajnej cely a spracoval podnet na jeho vzatie do väzby. Za tento zločin môže byť potrestaný odňatím slobody na tri až osem rokov.

VEĽKÝ KRTÍŠ/TASR

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti