Domáce

Takýto budíček by ste nechceli zažiť! Rodinu dnes prekvapili desiatky policajtov

razia.jpg

Desiatky policajtov a colníkov dnes ráno vtrhli do rodinného domu v obci Oborín, na východe Slovenska. Razia mužov v kuklách vystrašila celú ulicu.

Rodina, ktorú kontrolovali ale tvrdí, že zásah kukláčov bol bezdôvodný a neprimeraný. "Tu hľadali, na pôjde boli," hovorí majiteľka bytu.

Podozrivý dom a jeho okolie prehľadávali desiatky policajtov viac ako dve hodiny. "Nabehli všetci, kukláči nabehli, že idú hľadať drogy," pokračuje majiteľka. "Žijem ja takto, že predávam drogy? Ja predávam drogy, že takto žijem?" pýta sa žena. 

Kukláči ich rodinu údajne podobne prekvapili už niekoľko krát aj v minulosti, kým bývali na inom mieste. Dnes sa ich vraj pýtali na pervitín. "Nikdy nič nenašli, lebo my nič nemáme," hovorí priateľka majiteľky.  V novom dome bývajú necelé tri mesiace. Policajná razia ich nových susedov zaskočila. Suseda "Aby sa tu dačo také robilo, ako oni hovoria, že sa predávalo, nie," tvrdí suseda.

Podľa majiteľky domu bol zásah kukláčov pritvrdý. Jej priateľ ho doslova pocítil na vlastnej koži. "Dokopali ho, do hlavy mu kopali, aby povedal, kde sú drogy," vysvetľuje žena.  Polícia potvrdila, že skutočne išla po drogách. Do skončenia vyšetrovania ale o podrobnostiach informovať nebude. 

"Môžem potvrdiť, že išlo o akciu finančnej správy spolu s okresným riaditeľstvom polície v Michalovciach, v súvislosti s dokumentovaním drogovej trestnej činnosti," potvrdila Jana Mesárová, krajská policajná hovorkyňa.  


OBORÍN/ TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.