VEĽKÝ jesenný horoskop! Prečítajte si, čo vás čaká

žena číta knihu
Zdroj: Shutterstock.com

Čo vás čaká túto jeseň po astrologickej stránke? Dozviete sa v článku.

Už je jasné, že je definitívne po lete. Po horúcom slnku, letných dovolenkách aj láskach, krátkych sukničkách, plavkách a spomalenejšom tempe, tak nastáva obdobie, kedy sa vyzliekajú stromy, padajú gaštany, pod nohami šuští lístie a všetko sa zahaľuje do červenej, žltej a oranžovej farby. Čo ale prinesie tohtoročná jeseň po astrologickej stránke?

VODNÁR

Tohtoročná jeseň vaše znamenie nijako špeciálne nezasiahne. Vplyv Mesiaca ani ďalších planét vás budú sebavedomo viesť životom. Možno spozorujete o čosi praktickejšiu náladu, inak septembrom, aj októbrom prebehnete pomerne hladko. Spln aj nov síce vo vás môžu na okamih vyvolať mierne negatívne pocity, raz dva sa ich však zbavíte. Stačí pravidelne relaxovať a dopriať si tiež bohatú dávku vitamínov. Vďaka nim pripravíte nielen svoju psychiku, ale hlavne telo na zimu. Postarajte sa mimochodom aj o svoju pleť a vlasy, ktorým ste v lete dali dôkladne zabrať. A urobte si konečne revíziu v šatníku. 

RYBYPostavenie planét vo vás v septembri príval pochybností, ktoré sa dotknú každej oblasti, nevynímajúc prácu a lásku. Pripravte sa tak na jeseň plnú otáznikov, ale aj odpovedí. Zbytočne tápať v otázkach a neriešiť ich, by vám život len skomplikovalo. Obklopte sa najbližšími ľuďmi a neodmietajte ich pomoc. Jesenná Luna bude testovať vašu pripravenosť na život. Ak ste v dlhodobejšom vzťahu, môžete pocítiť paniku pri myšlienke záväzkov. V práci naopak budete musieť ísť na maximum, inak to pocítite na šéfovom správaní. Október už bude trochu zmierlivejší, avšak problémy v láske budú pokračovať. Do konca mesiaca by ste sa mali rozhodnúť, či chcete v tomto zväzku pokračovať, alebo pre vás viac nemá zmysel.

BARAN
Po aktívnej, ale mierne náročnej dovolenke, by sa vám v septembri zišiel oddych. Ak máte možnosť, urobte si minimálne predĺžený víkend, dopomôcť vám k tomu môžu aj voľné dni. Takýto relax by vám mal dať dostatok energie na nadchádzajúcu jeseň aj zimu. Koniec septembra a celý október vám totiž budú pod nohy a ruky vchádzať samé pracovné povinnosti. A z týchto sa veru nebudete vedieť vyvliecť. Ak podľahnete stresu, vaše zdravie vám to dá jasne vedieť už v polovici októbra. Pripravte sa na podlomenú imunitu, zvýšenú teplotu či tráviace ťažkosti. Zabrániť tomu môžete úpravou jedálnička, aj pravidelným pohybom. Po lete by ste si mali dať do poriadku aj pleť a vlasy, ktorým dalo zabrať slnko, chlór aj morský vzduch. Môže sa stať, že mnohé z vás budú musieť chtiac nechtiac kvôli práci zanedbávať lásku. Nezúfajte, s príchodom prvého snehu sa to napraví.

BÝK
V septembri vám bude chvíľku trvať, kým sa nastavíte na fakt, že už je po lete. Ak ste počas júla/ augusta čo to zanedbali, teraz to vypláva na povrch a by jednoducho pred svojimi povinnosťami neujdete. Podobne ak ste pri postavení na váhu zistili, že číslo je akési vyššie než pred letom, vinu pokojne hoďte na hranolčeky a zmrzlinu. Zároveň si však vypracujte cvičebný plán, lebo aj keď nejaké tie kilečká navyše ukryjete pod hrubé svetre, na jar budúceho roka svoju lenivosť budete preklínať. Október bude plný pozitívnych zmien, najmä v oblasti lásky. Venuša, ktorá prechádza do znamenia Panny sľubuje veľké veci. Nechajte sa prekvapiť.

BLÍŽENCI
September bude plný zmien. Nemusíte sa však obávať, aj tie negatívne sa totiž nakoniec ukážu ako kladné. Najviac vás na jeseň ovplyvní vaša planéta Merkúr, ktorá sa ponesie chvíľu aj vo Váhach. Opatrujte svoje priedušky, vonku noste šatky, vyhýbajte sa zadymeným miestnostiam aj studeným bylinkovým nápojom. V tomto čase ste viac než iné zamestnanie citlivejšie na zápal hrdla, pľúc aj priedušiek. Pľúca by ste si mohli začať precvičovať, ideálne plávaním. Ak vám to práca dovolí, urobte si na konci septembra trochu voľna, ktoré strávte niekde v prírode. Načerpáte dostatok síl na dlhú zimu. V októbri budete mať hlavu v oblakoch, dôvodom bude muž. Zadaným popletie hlavu jeden neznámy, ktorý vám bude intenzívne dvoriť. Môžete dokonca začať o svojej oficiálnej polovičke pochybovať, vyvarujte sa nevere, pretože by šlo len o krátkodobý flirt.

RAK
Tešiť sa môžete na pozitívnu jeseň. Konečne nájdete doteraz tak hľadanú pevnú pôdu pod nohami. Konečne si dokážete dať odpovede a začnete niečo robiť so svojím životom. Už dlhší čas ste boli nespokojné, a to ako s prácou a peniazmi, tak aj milostným životom. Teraz pochopíte, že je len a len vo vašich rukách, ako ste to mohli zmeniť. Prestaňte sa teda ľutovať a využite naplno pozitívny vplyv planét. V októbri budete rovnako vo veľmi dobrej forme ako v septembri. Nasmerujte správne energiu, ktorou vás Luna nabíja. Popri práci a hľadaní pána dokonalého ale nezabudnite ani na svoje zdravie. Najlepším relaxom pre vás bude wellness.

LEV

Jeseň vám prináša ideálne obdobie na štart obdobia zmien. Konečne sa vám podarí zlepšíť komunikáciu na pracovisku, ale aj so svojimi blízkymi, kde to v poslednom čase iskrilo negatívnym smerom. V polovici septembra prídu poniektorým z vás zaujímavé pracovné ponuky, neváhajte a chopte sa príležitosti. Najmä vtedy, ak už dlhší čas rozmýšľate nad odchodom zo svojho súčasného miesta. Merkúr v znamení Váh vám otvorí myseľ a na všetko budete reagovať triezvo a s racionálnym uvažovaním. Október bude mesiacom bohatstva. Prilepšíte si po finančnej stránke, ale tiež obohatíte svoj citový život. Pripravte sa na príjemné zážitky a možno aj novú lásku.

PANNA

V tomto období mnohé z vás slávia narodeniny, pripravte veľkú párty a poriadne si ju užite. Radosť a dobrá nálada vám v týchto dňoch dodávajú tak potrebnú energiu. Či už ste sa totiž vrátili z dovolenky do práce, alebo po prázdninách do školy, jeseň v súvislosti s množstvom povinností nezabudne ani na vás. Ich tlak a zároveň stres pocítite najmä ku koncu septembra, kedy sa dostanete aj do čosi hĺbavejšej nálady. Ak to potrebujete, urobte si poriadok v myšlienkach, po praktickej stránke aj v takom šatníku. Na narodeniny sa nezabudnite odmeniť, trebárs vytúženou kabelkou. 

VÁHY

Septembrovými povinnosťami preplávate, ani nebudete vedieť ako. Nič vás v týchto dňoch nevyvedie z miery, na každý hoc len náznak problému reagujete promptne a s triezvou mysľou. Keďže vám všetko ide pomerne hladko, zvesela sa môžete tešiť na svoje októbrové oslavy. Najmä v prípade, ak oslavujete okrúhle narodeniny. Pokiaľ vám ostalo pár dní voľna, zájdite relaxovať do prírody, ideálne do hôr. Načerpáte ešte viac energie, ktorá sa vám zíde v zime a taktiež posilníte svoju imunitu. Október bude pre mnohé z vás plný zmien. Nevyhnete sa tak netrpezlivosti, stresu aj zvedavým otáznikom. Zmeny sa môžu týkať práce, ale aj súkromného života. Ak ste dlhší čas nespokojná so svojím vzťahom či single živovom, do konca jesene by ste to mali mať vybavené.

ŠKORPIÓN

Jeseň môžete využiť na zmeny aj vy. Najlepšie vám pôjdu v pracovnej oblasti. Pod vplyvom Mesiaca aj ostatných planét ste húževnatejšie než obvykle, ľahšie tak dosiahnete svoje vytúžené ciele. Vďaka vytrvalosti by sa vám malo podariť priviesť do domácnosti o nemálo peňazí viac, stačí len nezaspať na vavrínoch. V osobnom živote pociťujete stabilitu a harmóniu, ak zatúžite po zmene tu, bude sa týkať skôr vašej domácnosti. V októbri si dávajte pozor na nachladnutia, pred zimou by ste mali dať do poriadku svoj šatník, ale tiež svoju pokožku. Tá sa ešte stále spamätáva zo slnka a vody, ktoré ste si počas leta dopriali.

STRELEC

Vaše znamenie čaká pomerne pokojná jeseň- Takáto pohoda pretrvá v septembri aj októbri, naopak zima sa už teraz u vás rysuje akosi divokejšie. Zatiaľ však nepredbiehajme. Počas septembra by ste si mohli dopriať aspoň predĺžený relaxačný víkend. Dobre vám urobia hlavne celotelové masáže, ktoré vás predpripravia aj na spomínaný zimný nápor. Október využite na zozbieranie všakovakých milých zážitkov, ktoré vám dodajú úsmev na tvári aj pozitívnu energiu. Ak túžite v rodine po nejakých zmenách, sú na dosah. Môžete sa zasnúbiť, začať plánovať svadbu, dieťatko alebo stretnúť konečne toho pravého. Nevyhýbajte sa ľuďom.

KOZOROŽEC

Vaše šťastné obdobie pokračuje. Jeseň sa ponesie v znamení úspechov, a to tak na poli pracovnom, ako aj citovom. Konečne sa dokážete odpútať od minulosti a začať sa orientovať na svoju budúcnosť. Krôčik po krôčiku si ju pomaličky budujte. Aj keď sa neraz dostanete do situácií, kde by ste inokedy reagovali výbušne, teraz si viete zachovať chladnú hlavu. Pokiaľ chcete túto svoju vlastnosť ešte znásobiť, začnite cvičiť jogu, prípadne iné relaxačné techniky. V októbri počúvajte svoju intuíciu. Pomôže vám vyhnúť sa problému, a ešte vám aj do cesty vženie možno pána osudového. Ku koncu mesiaca poniektoré z vás potrápi zdravie, aby ste tomu predišli, nezabúdajte na stály prísun vitamínov.


BRATISLAVA/ KAMzaKRASOU.sk, Silvia

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti