Preplastikovaná Francúzka! Chce vyzerať ako nafukovacia panna

victoria modelka.jpg

Na plastiky už minula viac ako 30-tisíc libier. Za sebou má operáciu nosa, implantáty v perách, botox, tri operácie prsníkov - momentálne má veľkosť 32G.

Že vraj modelka Victoria Wild z francúzskeho Cannes má svoj vzor v podobe sexuálnej pomôcky - nafukovacej panny. Na plastiky už minula viac ako 30-tisíc libier. Za sebou má operáciu nosa, implantáty v perách, botox, tri operácie prsníkov - momentálne má veľkosť 32G. Tridsaťročná blondína má v pláne ešte implantáty do líc a ďalšie úpravy prsníkov. 

Zdroj: dailymail.co.uk

Jej posadnutosť sa začala v začiatkoch modelingovej kariéry a s financovaním operácií jej pomáha priateľ. "Kto by nechcel vyzerať ako bábika? Je to sexy," tvrdí Victoria. "Ľudia na ulici na mňa zízajú a ja to milujem," dodáva.

Pôvodne pochádza z Litvy. "Mala som normálne detstvo, ktoré som prežila v malej dedinke. Vždy som bola chudá a blonďavá a ľudia ma volali Barbie. Ale nenávidela som svoje malé prsia a necítila som sa svoja, taká, aká som bola. V tom čase som veľa o plastických operáciách nevedela, ale snívala som o tom, že budem mať veľké prsia a plné pery ako nafukovacie panny," hovorí modelka. 

Zdroj: dailymail.co.uk

Keď začala pracovať ako glamour modelka, mala 20 rokov. Vtedy sa podujala na prvú operáciu. "Zisťovala som veci okolo operácie. Uvedomila som si, že si tak môžem splniť svoj sen. Chcela som byť sexy," vysvetľuje. 

Zdroj: dailymail.co.uk

V 25-tich rokoch stretla priateľa Simona, talianskeho podnikateľa, ktorý jej ešte viac dopomohol k splneniu jej sna. "Simon je úspešný podnikateľ a miluje takéto typy žien. Ponúkol mi finančnú pomoc a motivoval ma k splneniu môjho sna. Teraz sa cítim krajšie, komfortnejšie. Priateľ zbožňuje, že vyzerám ako nafukovacia panna a je hrdý na to, keď po mne pokukujú iní muži," hovorí Victoria.

Prácu modelky nechala a chce sa sústrediť na to, aby sa preslávila ako Sex Doll.

CANNES/ nt

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti