Mal tri frajerky naraz. Po ich pomste si tak ľahko ďalšiu nenájde

charlie fischer.jpg

Dvadsaťročný predavač Charlie Fisher si pekne skomplikoval milostný život. Užíval si s tromi frajerkami v rovnakom čase a ani jedna o tej ďalšej nevedela.

Až pokiaľ neodcestoval na dovolenku s babičkou. Práve v tomto období prišla Becky Connery (17) na to, že jej priateľ má súčasne vzťah s Lizzie Leeland-Cunningham (19) a ďalším dievčatom (20), ktoré nechce byť menované. 


Keď sa Charlie vrátil z dovolenky, na letisku ho čakalo nepríjemné prekvapenie. Dievčatá ho konfrontovali a začali naňho vykrikovať, že je klamár. Muž utiekol so svojou babičkou.

"S Charliem sme sa poznali tri roky, ale len tento rok v marci to akosi prerástlo do lásky. Bola som do neho zamilovaná a on mi tvrdil, že ma tiež ľúbi, ale od začiatku sa mi to nejako nepozdávalo," hovorí Becky. 


"Čo sa týkalo jeho mobilu, tak bol veľmi citlivý. Nedovolil mi, aby som pridávala naše fotky na sociálnu sieť," vysvetlila. Podozrenie sa jej potvrdilo deň predtým, ako Charlie odišiel na dovolenku. Bola uňho doma a chcela mu pomôcť s balením. Keď odišiel z izby, nazrela mu do telefónu, kde našla správu od iného dievčaťa s textom, že ho neskôr vyzdvihne. Charlie sa Becky zbavil a povedal jej, nech odíde od neho skôr, lebo sa musí dobaliť. "Opýtala som sa ho, kto je to dievča. Tvrdil mi, že kamarátka," hovorí Becky. 


Potom, ako Charlie odletel do Nemecka za rodinou, Becky neváhala a našla si to dievča na Twitteri. "Napísala som jej, že sa vídame s tým istým chalanom a tiež nebola prekvapená. Vraj mala podozrenie už od januára," hovorí Becky. Obe dievčatá sa stretli a zistili, že na scéne je aj tretia žena - Lizzie (19). Charlie sa s ňou zoznámil cez Facebook. Ona s ním chodila od apríla.

Všetky tri sa zhodli na tom, že ich priateľ vie veľmi dobre narábať so slovami a je presvedčivý. Keď ho prekvapili na letisku, len mu padla sánka a utiekol. Vôbec sa s nimi nechcel porozprávať. Dievčatá sú dnes najlepšími priateľkami. Hoci prišli o priateľa, našli niečo oveľa vzácnejšie. A Charlie sa zrejme hanbí niekde v kúte. Nielenže je hviezdou v médiách, ale aj na sociálnych sieťach. Ďalšiu priateľku si zrejme len tak ľahko nenájde.

ISLAND/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti