Otrasná vražda! Muž údajne zabil a rozštvrtil partnerku, jej kúsky vyhadzoval z auta. Podľa susedov bol tichý a pracovitý

Otrasná vražda! Muž údajne zabil a rozštvrtil partnerku, jej kúsky vyhadzoval z auta. Podľa susedov bol tichý a pracovitý
Zapäčatený dom. Zdroj: TV Markíza

Brutálna vražda na strednom Slovensku. Policajti pátrali po nezvestnej 39-ročnej žene. To, že zmizla, nahlásil jej manžel minulý týždeň v nedeľu. Vyšetrovaním sa ale zistilo, že policajtov klamal.

Obec Budča neďaleko Zvolena. Muž policajtom tvrdil, že jeho žena sa nevrátila domov z práce. O pár dní sa ale všetko zmenilo

Polícia po žene intenzívne pátrala a kriminalisti odhalili vraždu aj páchateľa tohto činu.

Má ním byť práve manžel zavraždenej.

Podľa našich informácií, mal muž zab svoju ženu v rodinnom dome. Následne ju vraj rozštvrtil a kusy tela postupne vyhadzoval z auta.

Počul som, že on normálne v pondelok odviedol dcérku do školy. Boli úplne, úplne v pohode mladí ľudia a toto je naozaj niečo šokujúce. Brutálnym spôsobom bola zavraždená u nich doma,“ hovorí starosta obce František Moravec.

Ja pána poznám ako pracovitého človeka. Keď mohol, vždy mi pomohol, aj pri dome, keď sme niečo robili a videl, že sa trápim, tak prišiel a pomohol. Nemôžem povedať, že by som ho poznala inak ako, síce možno tichého, ale pracovitého človeka,“ dopĺňa mozaiku suseda.

Prečo by chladnokrvne vraždil manželku si v obci nevedia vysvetliť.

Podľa bývalého policajta, motívov môže byť viac a je otázne, či ich vrah niekedy aj prezradí.

Do hlavy páchateľovi nevidíme, ale zdá sa, že si myslel, že mu to prejde, čo sa hlboko mýlil. Bol to veľmi sprostý plán, lebo zavraždiť manžela, manželku je istá cesta ako byť prvým podozrivým,“ hovorí bývalý vyšetrovateľ Matej Snopko.

Obvinenému mužovi hrozí až doživotie. O ich maloletú dcéru sa musia postarať starí rodičia.

Pozrite si reportáž

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti