Čo nosiť počas jesene a zimy? Slovenkám radí svetoznámy návrhár

gaultier.jpg
Zdroj: TV Markíza

So Jeanom Paulom Gaultierom sa porozprával Boris Pršo. Stretli sa na prehliadke pri príležitosti osláv spoločnosti Lindex.

Pred pár dňami oslávila spoločnosť Lindex 60. narodeniny a usporiadala veľkú párty s výnimočnou módnou prehliadkou a živými vystúpeniami svetoznámych umelcov. Oslava sa konala v Gothenburgu a 1 600 hostí si pozrelo módnu prehliadku, na ktorej sa predstavila jesenná kolekcia spoločnosti Lindex; dámske odevy, oblečenie pre deti, spodná bielizeň a LXM - Lindex Man. 

Zdroj: Facebook/ Lindex

Predstavenie dizajnovej spolupráce s Jeanom Paulom Gaultierom bolo veľkým finále, prehliadku otvorila ikonická modelka Karen Elson, vystúpila dvojica Icona Pop a na móle sa objavil aj sám návrhár. Ďalšími umelcami, ktorí vystúpili počas prehliadky, boli Agnes, Sophie Ellis-Bextor, Jenny Wilson a Britta Person.

Zdroj: Facebook/ Lindex

Na prehliadke nechýbali ani zástupcovia slovenských médií, medzi nimi aj náš redaktor Boris Pršo, ktorému sa podarilo vyspovedať Jeana Paula Gaultiera. Nezabudol ani na Slovenky a opýtal sa teda, čo by im poradil svetoznámy návrhár.

"Určite venujte viac pozornosti sebe, ako diktátu módy, čo je in a čo je trendy. Noste, čo vám vyhovuje, v čom sa cítite dobre," hovorí Gaultier. Zároveň však dodal: "Viem si predstaviť, že na Slovensku máte cez zimu poriadne chladno. Takže základom sú úplety, pletené šále, aby vás poriadne zakryli. Dobrá je ak kožušina, nemusí byť drahá. Pod tým by ste ale mali mať tenšie oblečenie, aby vám zase vo vnútri nebolo veľmi teplo a nevyšli von úplne rozhorúčené. Takže základom je mix teplého a tenšieho oblečenia."

Inšpirovať sa môžete aj v galérii pod článkom.

Pozrite si tiež, čo všetko prezradil návrhár Borisovi Pršovi: 
ŠVÉDSKO/ redakcia MyŽeny, Boris Pršo

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.