Tomi Kid Kovács vstupuje do politiky. Chce byť primátorom Galanty

Tomi Kid.png

Kvôli stoličke primátora je ochotný vzdať sa aj svojej úspešnej kariéry boxeristu.

Slovenský profesionálny boxerista Tomi Kid Kovács (37) vymení boxerské rukavice za politický ring. Uchádza sa totiž o post primátora v meste Galanta.


Problémy nechcem riešiť hrubou silou, ale diskusiou

Novembrové voľby sú už za rohom a o stoličky primátorov a starostov sa uchádzajú rôzne známe osobnosti. Najnovšie prišla správa o ďalšom boxerovi v politike. Slovenský "Kličko" Tomi Kid sa už niekoľko mesiacov s tímom mladých ľudí pripravuje na blížiacie sa voľby.

Je nutné, aby boli v politike rázni a priebojní ľudia, ktorí sa neboja postaviť a bojovať za iných," hovorí slávny boxer Tomi, Problémy však nechcem riešiť hrubou silou, ale diskusiou. Tak ako povedal pán prezident Andrej Kiska: Slovensko potrebuje nových, čestných a schopných ľudí"," dodal Tomi.

Kvôli stoličke primátora je ochotný vzdať sa aj svojej úspešnej kariéry boxeristu. V Galante je podľa jeho slov veľa vecí, ktoré treba zmeniť a keďže byť excelentným športovcom a primátorom zároveň nie je podľa neho mžné, jedno z toho musí ísť bokom.

Cieľom kampane, ktorú si hradí z vlastných zdrojov, je presvedčiť ľudí, aby ho vnímali hlavne ako človeka a rodáka z Galanty, ktorý chce a vie zlepšiť život na všetkých úrovniach.

"Mesto netvoria jeho samosprávne orgány, ale predovšetkým spokojní ľudia," pokračuje Tomi.BRATISLAVA/GALANTA/TV Markíza, MD

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti