Ako sa bozkávate? Zistite to podľa znamenia

bozkávanie
Zdroj: Shutterstock.com

Vášnivé, nežné či prudké. Každé znamenie má niečo do seba.

Prečítajte si, ako sa bozkávajú jednotlivé znamenia. Ako ste na tom vy a vaši partneri?

Zdroj: Shutterstock.com

Baran

Bozky od Barana sú prudké, rýchle a plné živočíšnej túžby. Barani dávajú prednosť kratšiemu bozkávaniu, vášeň z nich často rýchlo vyprchá.

Býk

Býci si užívajú dlhšie bozkávanie a sú romantickí. Ich bozky sú spočiatku opatrnejšie, o to viac ich myslia úprimne. Toto znamenie sa bez citov nebozkáva.

Blíženci

Blíženci si bozkávanie spestrujú uhryznutiami a saním. Blíženec ich tiež spestrí smiechom a vtipnými poznámkami, čím maskuje svoju neistotu.

Rak

Na nežné a vrúcne bozky od Rakov len tak nezabudnete. Raci vám najskôr pošteklia pery jazykom, aby potom prešli na krk a ušné lalôčky.

Lev

Lev bozkáva tak, ako sa na správnu šelmu patrí. Divoko, vášnivo a dravo. Za svoj kráľovský výkon tiež očakáva náležitú pochvalu.

Panna

Bozk od Panny je ohľaduplný a jemný. Ľudia narodení v tomto znamení sa zbytočne kontrolujú, bozkávajú sa technicky, takže tomu chýba tá správna vášeň.

Váhy

Váhy sa pri bozkávaní radi nechávajú viesť, ich bozky sú rozmanité - jemné aj vášnivé. Ľahké dotyky pier môžu pôsobiť hanblivo až chaoticky.

Zdroj: Shutterstock.com

Škorpión

Škorpióni sa bozkávajú bez zábran, bozky najradšej preskakujú a idú rovno na vec. Toto znamenie berie bozkávanie skôr ako súčasť milostnej predohry.

Strelec

Strelci zbožňujú extravagantné bozky a moment prekvapenia. Strelec necháva svoju polovičku v napätí, začne vás bozkávať vtedy, keď to najmenej čakáte.

Kozorožec

Bozky Kozorožca sú také vášnivé a intenzívne, až sa vám z nich zakrúti hlava. Kozorožci sa do bozkávania vždy naplno ponoria.

Vodnár

Znamenie Vodnára majstrovsky ovláda svoj jazyk. Ich bozky sú jemné a vlhké. Vodnári vám s radosťou zbozkávajú celé telo, najviac ich priťahuje krk.

Ryby

Bozky Rýb sú romantické a plné citov. Ak ste sa už dostali k francúzskemu bozku, tešte sa na pokračovanie. Ryby sa nebozkávajú s každým.

BRATISLAVA/ redakcia Myženy

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti