Nechala si spraviť tretí prsník! A to všetko len pre päť minút slávy

jasmine.jpg

Niektorí však neveria, že je reálny. Jasmine ale tvrdí, že dva roky hľadala lekára, ktorý zákrok vykonal. Ostatní ju odmietli.

Na svete sú rôzni ľudia a niektorí z nich by pre päť minút slávy urobili čokoľvek. Zdá sa, že napichané pery, obrovské silikóny a k tomu výzor nafukovacej panny je už pasé. Dvadsaťjedenročná Jasmine Tridevil si povedala, že príde s niečím novým a omnoho šokujúcejším. Minula 12-tisíc libier, aby mala tretí prsník. 

Zdroj: Facebook/ Jasmine Tridevil

Dva roky však hľadala lekára, ktorý by bol ochotný jej prsník "vyrobiť". "Odmietlo ma 50 doktorov. Bolo náročné nájsť lekára, ktorý by takýto zákrok vykonal, pretože je to v rozpore s ich etickým kódexom," povedala žena pre miestnu rozhlasovú stanicu. Tretí prsník má vďaka silikónovému implantátu a koži odobratej z brucha.

Zdroj: Facebook/ Jasmine Tridevil

Jasmine, ktorá pochádza z Tampa Bay, tvrdí, že tretí prsník je rovnaký ako jej dva pravé, len jej museli vytetovať bradavku. A aký mala na takéto nepochopiteľné konanie motív? "Mojím snom je mať vlastnú šou na MTV. Odkladala som si každý cent, aby som si na toto našetrila," hovorí. 


Svojím netradičným vzhľadom v oblasti hrudníka sa chváli pravidelne pridávanými fotkami na sociálnej sieti a tiež videami na YouTube. Rodičia sú z Jasmineinho konania zhrození a prestali sa s ňou rozprávať.


TAMPA BAY/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti