Tento muž má 100 orgazmov denne! A zničený celý život

muz.jpg

Na jeho chorobu neexistuje liek a Dale sa bojí vyjsť z domu. Tento muž má zničený sexuálny aj rodinný život a nemôže ani pracovať.

Poviete si, že čo by za to dali mnohé ženy. Ale tu už nejde o potešenie, ale skôr trápenie. Predstavte si, že vás to chytí kdekoľvek na verejnosti a ľudia po vás čudne pozerajú. Dale Decker prežije 100 orgazmov denne a je z toho nešťastný. Je doslova uväznený vo svojom dome a bojí sa kdekoľvek chodiť.

Zdroj: Profimedia.sk

Syndróm pretrvávajúceho genitálneho vzrušenia sa uňho vyvinul v roku 2012 potom, ako padol zo stoličky a do chrbtice sa mu posunula platnička. "Predstavte si, že ste na pohrebe svojho otca. Stojíte vedľa rakvy a zrazu padnete na kolená, lebo máte deväť orgazmov za sebou, zatiaľ čo celá rodina stojí za vami. To je dostatočný dôvod na to, aby ste orgazmus nechceli mať už nikdy až do konca svojho života. Nie je to nič príjemné, pretože aj keď sa môžete pri tom cítiť fyzicky dobre, ste znechutený z toho, čo sa deje," povedal 37-ročný muž.

"Ak ste na verejnosti, s deťmi - je to nechutné. Stalo sa mi to aj v obchode s potravinami a keď bolo po všetkom, čumelo na mňa 150 ľudí. Prečo by som mal vyjsť z domu, keď sa mi deje niečo takéto?" pýta sa Dale.

Muž žije vo Wisconsine v Two Rivers s manželkou a dvomi synmi. Zatiaľ čo jeho manželka stojí pri ňom a neustále ho podporuje, Dale to znáša veľmi ťažko a nedokáže sa so svojím stavom zmieriť. "Teraz skutočne bojujeme, keďže Dale nie je schopný pracovať a všetko je na mne. Je to znepokojujúce, keďže nerobíme veci, aké by muž a žena robiť mali. Rozhodli sme sa spávať oddelene, ale je to veľmi frustrujúce. Veľmi mi chýba starý Dale, s ktorým sme prežili veľa zábavy a modlím sa, aby sa jedného dňa ku mne vrátil," povedala jeho manželka.

Zdroj: Profimedia.sk

Toto všetko ovplyvnilo aj Daleov vzťah s deťmi. "Snaží sa byť dobrým otcom, ale oni nechápu, čo sa s ním deje. Nemôže sa s nimi ani poriadne zahrať," hovorí nešťastná manželka. Napriek tomu, že má jej manžel neustálu erekciu, sex majú zriedka.

"Veľa som o tom čítal, hľadal lekárov, ale nikto mi nemôže pomôcť. Neviem, čo budem robiť. Chcem späť môj starý život," hovorí Dale, ktorému lekári ani nevedia diagnostikovať jeho stav. "Je to vážny zdravotný stav a je len dúfam, že sa mu dostane pomoci, ktorú zúfalo potrebuje. Nie je to ako obyčajné sexuálne vzrušenie. Častokrát ide o strašné a bolestivé kŕče. Dale trpí nielen psychicky, ale aj fyzicky. Ak sa to ďalej nebude riešiť, môže to skončiť katastrofálne. Mnoho ľudí s týmto syndrómom totiž pácha samovraždu, pretože majú pocit, že tomu nemajú ako uniknúť," hovorí gynekologička Dena Harris. 

Dale dostal záchvat orgazmov aj počas nakrúcania reportáže:

https://www.youtube.com/watch?v=XfhmG_9ZqAsWISCONSIN/ nt

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti