Domáce

Po tomto hororovom zážitku sa prostitútka z južného Slovenska vzdala svojho remesla

prostitutka.jpg

Chcela vraj, aby jej malý syn nehladoval a privyrábala si vlastným telom. Kruto na to však doplatila. Posledné stretnutie so zákazníkom bolo veľmi zlé.

Namiesto zárobku skončila okradnutá a dokaličená v nemocnici. "Chcel ma zabiť, ja som bola svedok, vláčil ma kolesami hore, dole, ako handru," hovorí zranená žena.

Štyridsiatnička z južného Slovenska má epilepsiu a ďalšie vážne ochorenia. Žije s priateľom a ročným synom. Peňazí majú málo, a tak na internete ponúkala seba. "Malému som chcela kúpiť jedlo a zaplatiť na elektrinu," prezradila žena.

S posledným zákazníkom odišli jeho autom na odľahlé miesto. Keď vykonala čo chcel, mal jej dať 15 eur, no odskočila si ešte na potrebu. Mladý muž ale žene zaplatiť neplánoval. Namiesto toho sa rozhodol odísť. Začal cúvať k ceste. Keď to žena zbadala, rozbehla sa k autu. "Zrazu len zatvoril dvere a začal odchádzať, prosila som ho, aby mi vrátil aspoň veci," hovorí.

Muž ale svoj úmysel ufujazdiť myslel vážne a odišiel aj s jej vecami. "Zachytila som sa o spätné zrkadlo a vláčil ma hore-dolu," opisuje. Dokaličenú ženu nechal na mieste a odišiel. Domov to mala dva kilometre. Potácala sa pešo. Uprosila aspoň manželský pár s autom, aby ju na kúsok odviezli. "Prosila som ich, ukázala, aká som doráňaná," dodáva.

Žena leží s ťažkými zraneniami v nemocnici na traumatológii a pár dní tu ešte pobudne. Žena poskytovala sexuálne služby s priateľovým požehnaním. No ako nám povedala, navždy s tým už skončila a je rada, že vôbec žije.LEVICE/ TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.