Potvrdené. Mužom ide o vzhľad, dokázala to skrytá kamera

Bez názvu.png
Zdroj: YouTube

Mladíkov zaujala na internete mladá, blonďavá kráska s dokonalou postavou. Keďže si počas online randenia rozumeli, rozhodli sa s ňou stretnúť aj osobne.

Experiment skrytej kamery potvrdil, že mužom na ženskom vzhľade skutočne záleží. Kým sa mladíci cez internet zahľadeli do sexy krásky s dokonalou postavou, na osobnom rande sa im už nepozdávala. Mala totiž viac kíl ako na fotkách na sociálnej sieti.

Mladíkov zaujala na internete mladá, blonďavá kráska s dokonalou postavou. Keďže si počas online randenia rozumeli, rozhodli sa s ňou stretnúť aj osobne. No po tom, čo ju zbadali naživo, dostali šok. Zo sexy ženy sa totiž vykľula bacuľka.

„Vyzeráš inak ako na fotkách. Nie si tehotná? Ako staré sú tvoje fotky na internete? Asi rada ješ," takto zneli niektoré z reakcií prekvapených pánov.

Niektorí z nich boli takí drzí, že sa akože vybrali na toaletu, no viac sa nevrátili. Jeden z nich dokonca na bacuľku agresívne vyletel s tým, že ho oklamala. Našla sa však jediná výnimka!

Posledný z uchádzačov na rande aj napriek ženským kilám navyše zostal a pokračoval v konverzácii. Na konci rande však takmer onemel a zostal sedieť s otvorenými ústami. Žena mu totiž prezradila, že sa stal obeťou skrytej kamery a v skutočnosti je rovnako štíhla ako na fotkách.

Bacuľku z nej urobili šikovné maskérky a kostymérky.


Video pripravila skupinka Simple PIckup, ktorá už v minulosti zverejnila prostredníctvom Youtubu podobné nachytávky a projekty.

BRATISLAVA/Mirror,zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.