Domáce

Pomáhal kamarátovi, nakoniec ho nechtiac pri nehode zabil

nehodapekar.jpg

Vodič pekárenského auta nedávno prichýli svojho kamaráta Mareka, ktorý mu pomáhal pri rozvoze. Ten sa mu stal osudným.

Tragické ráno v Zemianskej Olči. Obyvateľov rodinného domu vyhnal na dvor riadny rachot. Všade rozsypané prepravky, rožky, zdemolované auto v bráne a zakliesnený spolujazdec. Vodič, ktorý rozváža ráno pečivo, narazil do brány rodinného domu.

Spolujazdcovi podľa našich informácií po náraze odseklo ruku. Vodič sa nezranil, spolujazdec zostal zaseknutý medzi plotom a autom. "Museli sme použiť navijak, aby sme vedeli odtiahnuť auto od plota a vyslobodiť zakliesneného spolujazdca," povedal hasič.

Tridsaťtriročný Marek na mieste zraneniam podľahol. Podľa našich informácií vodič auta ho nedávno prichýlil k sebe, Marek bol bez domova. Na oplátku sem-tam chodil kamarátovi pomáhať pri rozvoze pekárenských výrobkov.

Vodič nám tvrdil, že za volantom určite nezaspal. Posledné sekundy pred nešťastím nám popísal takto: "Oproti išlo auto a som sa šmykol a nevedel som to ubrzdiť vlastne."

Či sa ponáhľal s rozvozom, šiel prirýchlo alebo dostal mikrospánok je zatiaľ otázne. Na mieste neboli stopy po šmyku ani brzdení. Presnú príčinu nehody určí až policajné vyšetrovanie.


ZEMIANSKA OLČA/ TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.