TOP 5 výhod malých pŕs

prsia.jpg
Zdroj: Shutterstock.com

Okrem žiadnej bolesti chrbta sú aj iné výhody. Prečítajte si o nich.

Nadelila vám príroda všeličo, len v oblasti hrudníka sa akosi pozabudla. Nemáte byť prečo zúfalé. Hoci je silikónový trend už všade, mnohí dokážu oceniť, ak ostanete prirodzená. Nielen to. Prečítajte si, aké majú výhody ženy s malými prsiami.

1. Ľahšie sa oblečiete

Je to síce banalita, ale aj tá poteší. Na menšie prsia sa ľahšie kupuje spodná bielizeň, ale aj iné oblečenie. Lepšie vám sedia blúzky či kabáty, o letných šatách ani nehovoriac.

2. Z malého sa ľahšie urobí veľké

Existuje mnoho trikov, vďaka ktorým si opticky vykúzlite väčšie poprsie. Žena s veľkými prsiami si ich len tak nezmenší.

3. Vyzeráte dlhšie mladšie

Síce aj na malé prsia pôsobí gravitácia a vek, ale nie je to na nich tak vidieť ako na veľkých. A tak si takéto ženy dlhšie zachovajú mladistvý vzhľad než vyvinutejšie ženy.

4. Viac si užívate pri sexe

Presnejšie vtedy, keď váš partner venuje vašim prsiam pri milovaní pozornosť. Pretože na rozdiel od veľkých pŕs, tie malé neobsahujú toľko tukového tkaniva a sú citlivejšie. Takže k pravej rozkoši stačí menšia stimulácia.

5. Ste zdravšie

Nie všeobecne, ale čo sa prsníkov týka. Samovyšetrenie pre prípadnú hrčku je pri menších prsiach jednoduchšie, pretože nemusíte prehmatávať vrstvy tuku.

Okrem toho, netrpíte pre veľké poprsie bolesťami chrbta.

BRATISLAVA/ bety.cz

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.