Dobrá správa pre mužov! Skrytá kamera ukázala, prečo vás ženy ľúbia

Bez názvu.png
Zdroj: YouTube

Zaujal vás sociálny experiment, ktorý ukázal, že mužom ide najmä o vzhľad? Pozrite si jeho druhú verziu. Tvorcovia skrytej kamery si totiž posvietili aj na ženy.

Zaujal vás sociálny experiment, ktorý ukázal, že mužom ide o vzhľad? Pozrite si jeho druhú verziu. Tvorcovia skrytej kamery si totiž posvietili aj na ženy a taktiež ich poriadne okabátili. Ak si však myslíte, že tento pokus skončil podobne ako ten predošlí, mýlite sa.

Možno je príčinou to, že ženy sú citlivejšie a nedokážu byť nepríjemne úprimné, alebo im skutočne záleží viac na povahe ako na fyzickej schránke. Niekoľko žien si písalo s fešným mladíkom, ktorý sa skvelou postavou pýšil na nejednej snímke na sociálnej sieti. Po online kontakte sa rozhodli s mužom stretnúť aj osobne. Na rande však prišiel niekto, kto sa na pána dokonalého len sotva podobal.

Dámy svoje prekvapenie neskrývali a mladíka sa spýtali, či je to naozaj on. Potom nezabudli dodať, že na fotkách vyzerá inak. Muž im na to odvetil, že jeho snímky na internete sú staré. Aj napriek tomu z rande neušli a v konverzácii pokračovali ďalej.

Jedna z nich dokonca na záver schôdzky muža aj pobozkala. Viaceré si s ním dohodli ďalšie stretnutie. To všetko bez toho, aby im mladík prezradil, že v skutočnosti vyzerá ako na jeho internetových fotkách a tučka z neho spravili šikovné maskérky a kostymérky.

Pozrite si celý sociálny experiment na videu. Zábery skrytej kamery sú síce zverejnené v angličtine, no pochopíte ho aj bez znalosti tohto jazyka.

https://www.youtube.com/watch?v=iUy3_kBme4M


BRATISLAVA/zv

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti