Domáce

V Bratislave sa stratil rakúsky autista Paul. Pomôžte ho nájsť

Paul Tamele.jpg

Paul Tamele je rakúsky autista, ktorého naposledy videli v Bratislave pri prístavisku. Podľa jeho rodiny je určite veľmi smädný, hladný a uzimený.

Polícia a blízki žiadajú o pomoc pri pátraní po nezvestnom 47-ročnom Paulovi Tamelem. Paul je rakúsky autista, ktorý nemá pri sebe žiadne doklady ani peniaze. Podľa slov blízkych je od piatku veľmi hladný, smädný a uzimený.

Naposledy sa pohyboval v okolí prístaviska v Bratislave. Paul je 180 centimetrov vysoký, pevnejšej postavy. Keď ho niekto osloví, pôsobí hanblivo. Keď znervóznie, poškriabe sa vzadu na hlave. Na sebe mal oblečenú oranžovú košeľu, oranžový sveter, červenú bundu a modré rifľové nohavice. Má krátke a mierne prešedivelé vlasy.

Paula tiež hľadá skupina približne desiatich ľudí, ktorí chodia po okolí Starého mesta v Bratislave, roznášajú jeho fotku a pýtajú sa ľudí, či ho nevideli.

V piatok a v sobotu ho údajne videli na autobusovej stanici Mlynské Nivy, včera ho mali vidieť v Eurovei. Aj psychologička radí, že autisti sú veľmi inteligentí ľudia, takže by Paul mal pamätať, že prišiel bielym autobusom a je pravdepodobné, že sa mu podarí prísť na to isté miesto, kde sa stratil. 

Pomôcť však môžete aj vy. Akékoľvek informácie o nezvestnom môžete oznámiť na najbližší policajný útvar, alebo na linku 158.

BRATISLAVA/ TVNOVINY.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.