Domáce

Polícia by sa rada porozprávala s týmto chlapíkom s kufrom

Muž s kufrom, ktorý by mohol byť zlodej trezora.
Zdroj: TV Markíza,

Zachytila ho priemyselná kamera v nákupnom centre na okraji Bratislavy. V čase obeda tam zmizol trezor.

Absolútna drzosť. Takto sa dá nazvať neuveriteľná krádež trezoru s tisíckami eur. Zlodej ho ukradol z reštaurácie v nákupnom centre v Bratislave. A to včase, keď v nej bolo množstvo ľudí. Navyše páchateľ akoby presne vedel kedy má kradnúť. Trezor bol práve plný peňazí

Zlodej úradov v reštaurácii bratislavského nákupného centra. Včera (2. 10.) v čase obeda zmizlo majiteľom celý trezor. Neuveriteľné na prípade je, že reštaurácia bola plná ľudí.

Prevádzkar reštaurácie Mário Procházka nám na kameru povedal, že zlodej prišiel do kancelárie a vôbec nepoškodil dvere. Všetci pracovníci sa v tom čase venovali hosťom.

Trezor videli na mieste cca o 10.45 h, o dve hodiny ho už nebolo. Páchateľ vošiel do reštaurácie pravdepodobne výťahom, ktorý je oproti kancelárie

Reportér Michal Hečko so štábom reštaurácia navštívil približne 24 hodín po udalosti. Krádež podľa neho bola neuveriteľná drzosť, pretože okolo kancelárie stále v čase obeda chodia ľudia. Šanca na prichytenie pri čine bola obrovská.

Zlodej prišiel do kancelárie v čase výplat, inokedy býva v trezore menej peňazí. Teraz v ňom bolo vyše 4-tisíc eur.

Majitelia zalarmovali políciu a na videozázname našli zlodeja. V čiapke a so slnečnými okuliarmi a s kufrom sa v centre zdržal štyri minúty. Či ide o páchateľa sa nateraz nedá povedať. Inú osobu s taškou, v ktorej by sa dal trezor preniesť však na zázname nenašli.

Polícia už začala trestné stíhanie pre krádež a preveruje všetky okolnosti. V tomto štádiu vyšetrovanie sú v hre viaceré verzie.


BRATISLAVA/Michal Hečko

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.