Domáce

Chcete prežiť tradičné Vianoce netradične? Stavte na dobrý nápad!

darcek.jpg

Uvažujete aj vy, že tieto Vianoce darujete blízkym nezvyčajné prekvapenia?

Uvažujete aj vy, že tieto Vianoce darujete blízkym nezvyčajné prekvapenia? Také, pri ktorých sa budú všetky ponožky pod stromčekom hanblivo červenať? Možno je načase poobzerať sa po darčekoch, na ktoré sa len tak ľahko nedá zabudnúť. A pritom ani nemusíte siahnuť veľmi hlboko do peňaženky.

Dôležité je vyberať na mieru

Mnohí z nás zostali neraz zaskočení darčekom spod vianočného stromčeka. Čakali ste napríklad dobrú knižku a dostali ste ďalšie pyžamo do zbierky. Alebo ste si vysnívali nový fotoaparát, a namiesto neho na vás čakal balíček s kozmetikou. Takéto darčeky sú zvyčajne akousi náplasťou na našu zábudlivosť, na zvyk nechávať všetko na poslednú chvíľu alebo na neschopnosť počúvať signály, ktoré nám naši najbližší dávajú po celý rok. Samozrejme, len v prípade, ak pyžamo a kozmetika nepatria na zoznam našich vianočných želaní. A pritom nato, aby sme vybrali ten správny darček, stačí ozaj málo. Niekedy je to o počúvaní, pozorovaní alebo o komunikácii. Každý má niečo, čo by rád našiel pod vianočným stromčekom. Nemožno však vyberať podľa seba, ale prispôsobiť výber darčeka tomu, kto ho bude na Štedrý večer rozbaľovať.

Niečo pre milovníkov zábavy

Ak máte v okruhu vašich známych človeka, ktorý miluje adrenalínové zážitky, darujte mu napríklad rýchlu jazdu Mustangom, Ferrari, BMW, Offroadom alebo Porsche 911. Toho, kto sa často ocitá „v oblakoch", určite poteší darček v podobe pilota na skúšku, toho, kto vôbec nemá strach, iste milo prekvapí poukážka na bungee jumping. A priaznivcom ekologickej dopravy urobí radosť nová elektrická kolobežka, bicykel alebo skúter.

Zážitky pre romantikov

Rojkovia si prídu na svoje, keď pod stromčekom objavia napríklad poukážku na romantickú plavbu po Dunaji alebo na tradičnú thajskú masáž. Vaša polovička nepochybne ocení oddychový pobyt vo vašej spoločnosti. Nechajte sa preto obaja rozmaznávať vo štvorhviezdičkovom hoteli a užite si spoločné chvíle formou relaxu alebo aktívnej zábavy.

Malé potešenie aj pre najmenších

Urobte vašim deťom radosť a podporte ich kreativitu tvorivou činnosťou. Zvieracími motívmi, ktoré sa dajú jednoducho nalepiť na stenu, môžu svoju detskú izbičku samy zmeniť na nepoznanie. Darujte svojim ratolestiam veselé nálepky, s ktorými bude pre nich vstávanie a zaspávanie veselšie.

Všetko a ešte oveľa viac nájdete v ZSE Klube

ZSE Klub je vernostný program. Pestrou ponukou produktov a služieb chce ZSE odmeniť všetkých zákazníkov za vernosť a, samozrejme, aj za to, že od ZSE odoberajú elektrinu a plyn. Neváhajte a navštívte stránku www.zse.sk/ZSE-Klub, kde nájdete aj ďalšie užitočné služby a produkty so zľavami až do 35 %.

Nakupovať so ZSE Klubom sa oplatí!

BRATISLAVA/PR ČLÁNOK

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti