Domáce

Šialená jazda dievčaťa (19) z Tekovských Lužian. Šla opitá a bez vodičáku

opita veronika.jpg

Zobrala z dvora auto, nasadla a zmizla. Mladú Veroniku našli o niekoľko obcí ďalej, kde zdemolovala autobusovú zastávku.

Dievča nemá vodičský preukaz a bolo opité. Šialená jazda 19-ročnej dievčiny sa skončila na mieste, kde ju z cesty vyhodilo a nabúrala do autobusovej zastávky.

"Pri prejazde ľavotočivou zákrutou neprispôsobila rýchlosť jazdy,dôsledkom čoho dostala šmyk," potvrdila polícia. Zdemolovala zastávku, auto a skončila v nemocnici. To ale nie je všetko. "Deväťnásťročná žena sa po dopravnej nehode podrobila dychovej skúške, pri ktorej jej policajti namerali 1,29 promile alkoholu," dodali z polície.

Policajti navyše zistili, že nemá ani vodičský preukaz. Podgurážená prešla z obce Bajka, cez Ondrejovce do Tekovských Lužian za bieleho dňa. Rozbité auto sme videli zaparkované na dvore.

"Teraz leží, iba ruku má zlomenú," povedala sestra dievčaťa. Vraj si požičala auto a išla sa previezť sama. Prečo sa vybrala za bieleho dňa na cesty bez vodičáku a po niekoľkých pohárikoch alkoholu, nám mal vysvetliť jej otec. "No to bude manželka vedieť," povedal. Po chvíľke sa ale dvere pred nami zatvorili.


TEKOVSKÉ LUŽANY/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.