Schudli, aby si splnili sen. Neuveríte, ako vyzerajú teraz

Chcela byť herečkou, tak schudla
Zdroj: tn.cz

Snažíte sa schudnúť, ale nemáte tú správnu vôľu? Prečítajte si príbehy tých, ktorí to zvládli.

Chcela byť herečkou, schudla 33 kíl!

Na splnenie snov nikdy nie je neskoro. Dokazuje to napríklad aj príbeh Bryan Bergaovej z Ameriky, ktorá chcela byť herečkou, ale vedela, že v tejto brandži nemá šancu kvôli svojej váhe. Mala cez sto kíl a jej samotnej to bránilo v štúdiu herectva. Svoju životnú prázdnotu vypĺňala jedlom. Pri práci v americkej spoločnosti stále jedla, a to prevažne nezdravé jedlá. Bielej čokolády, latté, bagety, čokoládové tyčinky, rýchle občerstvenie, pizza, na všetkom majonéza a večer zmrzlina - to bol jej denný jedálniček.

Keď jej bolo 36 a mala už 104 kíl, rozhodla sa, že si predsa len svoj ​​sen splní a začne robiť čo chce a po čom túži! Cieľ bol jasný - stať sa herečkou a dostať sa do filmu.

Priateľ jej pomohol zohnať prácu v posilňovni, kde mala flexibilnú pracovnú dobu. Získala tak viac času nielen na cvičenie, ale aj na to, vrátiť sa do hereckej školy. Naordinovala si silový tréning, jogu, kickbox, Zumbu a Spinning. Za pár mesiacov zhodila váhu na 71 kíl. Dokončila hereckú školu a začala sa svojmu snu, teda herectvo, venovať naplno.

Takmer zomrel! Zhodil cez 250 kíl a zachránil si život!

Ešte ako mladý chlapec si Justin Willoughby vypestoval doslova závislosť na jedlo. Jedlo mu pomáhalo zvládať emócie a vyrovnať sa so stavmi úzkosťou alebo paniky. 

Zdroj: tn.cz

Keď mal iba 16 rokov, museli ho hospitalizovať. Lekári ho varovali, že ak neprestane s týmto životným štýlom, môže zomrieť. Mal neuveriteľných 362 kíl a práve varovanie doktorov mu pohlo so svedomím. V hlave už nemal inú myšlienku, než že musí schudnúť, alebo zomrie. Rozhodol sa teda so svojou váhou niečo robiť.

Ešte v nemocnici na redukciu váhy začal pracovať bežnými pohybmi - vstával a sadal si, čo mu robilo veľký problém. Potom začal viac chodiť. Trvalo mu 33 dní, než sa mu podarilo naraz ujsť jednu míľu! Do chudnúceho programu mu potom v nemocnici zaradili aj behanie na páse a stredné silový tréning.

Keď zhodil pár kíl, rozhodol sa, že už bude pokračovať po svojom. Chodil do posilňovne, kde trávil 45 - 60 minút päť až šesťkrát týždenne. Za pár mesiacov sa vypracoval tak, že sa zapojil už aj do prvých bežeckých pretekov. Teraz už chodí do posilňovne na hodinu a pol. Prestal jesť sladké a cíti sa úplne výborne. Svoj nový životný štýl si drží už 11 rokov, váži 106 kíl a svoj ​​príbeh odovzdáva ďalej na prednáškach ľuďom, ktorí bojujú s nadváhou, ako kedysi on sám.

Schudla 39 kg kvôli tomu, aby mohla na vysnívanú plastiku pŕs!

Deanna Taylorová mala zlé stravovacie návyky už od detstva, takže jej ani nedochádzalo, že by mala so svojou váhou niečo robiť. Až keď si chcela nechať zväčšiť prsia, aby vyhovovali proporciám jej tela, jej na obezitu upozornil doktor. 

Zdroj: tn.cz

S váhou sa rozhodla niečo robiť, až keď mala 104 kg. K Vianociam dostala prehrávač videohier, a tak si hneď kúpila hru s cvikmi pre osobný tréning. To bol prvý krok. Pokračovala zapísaním do kurzov silového tréningu a začala jesť potraviny v čo najviac surovom a pôvodnom stave. 

Teraz je na váhe 65 kíl, úplne spokojná a cíti sa skvele. Veľa jej kamarátov berie jej odhodlanie ako veľkú inšpiráciu!

BRSTISLAVA/tn.cz

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti