Domáce

Odborník búra mýty o anjeloch. Zisťovali sme, čo na to Silvia Šuvadová

kolazz.jpg

Talian tvrdí, že boží posli nemajú krídla. Akú skúsenosť má Silvia?

Katolícka cirkev prišla s tvrdením, že anjeli sú spirituálne bytosti, ktoré však nemajú krídla.

A  nevyzerajú dokonca ani ako malé bacuľaté deti. Je teda naša predstava o božích posloch mylná?

„Vyžarujú svetlo... Akoby sami boli svetlom," povedal Renzo Lavator, odborník na anjelov. „Ich prítomnosť je skôr cítiť, ako vidieť," dodal na konferencii o anjeloch v Ríme.

„Zobrazovanie anjelov sa zmenilo vplyvom rôznych náboženstiev. Predstavte si svetelnú žiaru, ktorej jas preniká cez kryštálovú vázu," povedal v diskusii v Renesančnom paláci v hlavnom meste Talianska.

Lavator, ktorý sa okrem anjelov zaoberá aj démonmi, hovorí o dôležitosti anjelov v súčasnom svete. „Temné sily sa nás snažia ovládnuť, nemali by sme váhať a prosiť anjelov o pomoc," uzatvára známy katolícky publicista pre britský DailyMail.co.uk.

Čo na to Silvia Šuvadová?

Oslovili sme aj známu herečku a spiritualistku Silviu Šuvadovú. Naša otázka znela jednoducho. Ako vyzerajú anjeli?

„Anjel je svetlo, akási energia. Môže vyzerať aj ako tuba svetla. Sama mám s anjelom skúsenosť," hovorí. „Je ho vidieť na jednej z fotografií, čo mám na Facebooku," tvrdí Silvia.


„Veľmi veľa ľudí mi povedalo, že to musí byť anjel," hovorí. Opýtali sme sa jej aj na to, či má anjel krídla a či môže meniť svoj vzhľad. „Určite áno...," znela jednoznačne jej odpoveď.

A čo anjelská pomoc, funguje? „Ak poprosíme z úprimnosti srdca a duše, anjeli nám určite pomôžu," uzatvára Šuvadová, ktorá sa koncom februára opäť na nejaký čas vracia do USA.

RÍM / BRATISLAVA / DailyMail / K.Konkoľ

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti