Domáce

Nečakané oteplenie. Pripravte sa až na 11 stupňov Celzia

Dážd
Zdroj: Internet

A fúkať bude aj poriadny vetrisko.

Tak takéto Vianoce tu už dlho neboli. Na to, že väčšina územia bude "na blate", sme si už za posledné roky zvykli. No teploty pripomínajúce skôr jarné počasie, tu už dlho neboli. Prvý sviatok vianočný bude totiž ortuť v teplomeri atakovať hranicu 11 stupňov Celzia.

24. december, Štedrý deň.

Prevažne zamračené nízkou oblačnosťou a hmlisto, ojedinele i zmenšená oblačnosť. V stredných a vyšších polohách jasno až polojasno. Miestami mrholenie, v noci a ráno aj mrznúce, pri ktorom sa môže tvoriť poľadovica. Nočná teplota +1 až -4, v horských dolinách a kotlinách pri zmenšenej oblačnosti okolo - 6 st. Denná teplota -1 až +4, pri zmenšenej oblačnosti na juhozápade okolo +7 st december.

Pre každého a na čokoľvek! Rýchle a dostupné pôžičky. Klikajte tu.


25. december, 1. sviatok vianočný.

Prevažne zamračené nízkou oblačnosťou a hmlisto. Ojedinele mrholenie. Na horách a ojedinele aj v nižších polohách jasno až polojasno. Nočná teplota -1 až - 6, na juhozápade 5 až 0 st. Denná teplota 0 až +5 na juhu miestami okolo +11 st.

26. december, 2. sviatok vianočný.

Od západu postupne oblačno až zamračené a na viacerých miestach dážď, od cca 1000 m sneženie. Možnosť tvorby poľadovice, najmä v nočných a ranných hodinách. Na hrebeňoch hôr búrlivý vietor až víchrica! Nočná teplota 0 až -5, na juhozápade +5 až 0 st. Denná teplota +2 až +7 st.

Zdroj: SHMÚ

BRATISLAVA/TVNOVINY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.