Anetka (9) a Sabínka (7) sú živé a zdravé. Našli ich neďaleko futbalového štadióna

Stratené sestry.

Hľadali ich celú noc, dnes ich našiel najlepší záchranársky pes v Česku a na Slovensku.

Dievčatá Anetka (9) a Sabínka (7) zo Staškova sa dnes našli neďaleko futbalového štadióna. Noc strávili vonku. Do akcie zapojili najlepšieho pátracieho psa v Čechách a na Slovensku Cassino. Našiel ich na mieste, ktoré už prehľadávali policajným vrtuľníkom.

K nájdeniu dopomohla informácia od vodiča hromadnej dopravy. Ten videl dievčatá v blízkosti rieky Kysuca. Anetku a Sabínku už prezrel lekár, sú živé a zdravé.Dievčatá sa údajne báli prísť domov, pretože jedna z nich dostala v škole poznámku.

Dievčatá sa včera popoludní (29.10.) nevrátili domov zo školy. Pátrací tím prečesával terén do skorých ranných hodín. Spolu s dobrovoľníkmi dievčatká hľadalo asi 400 ľudí. Prehľadávali školu, domy, pristavené autá, hľadali aj v okolí koryta rieky Kysuca.

Po odvysielaní reportáže vo večerných Televíznych novinách sa polícii ozvala pani, ktorá dievčatá videla. Stopa sa končila na autobusovej zástavke, kde ich naša diváčka videla naposledy. Príbuzní ani polícia zatiaľ presne nevedia, čo sa mohlo stať. Dievčatá nemali zlý prospech v škole, nepochádzajú ani zo sociálne slabých pomerov. 


STAŠKOV/TV Markíza -aktualizované

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti