Domáce

Ako bude vyzerať Silvester v hlavnom meste?

Silvester v BA
Zdroj: TV Markíza,

Tu je program.

Nielen záver tohto roka, ale i prvý deň budúceho oslávia Bratislavčania koncertmi. Obidva budú na Hlavnom námestí, kde sa vystriedajú viaceré slovenské skupiny.

Silvestrovskú zábavu začnú o 19. hodine Cigánski diabli. Veselú náladu budú udržiavať kapely Medial Banana, Le Payaco, Hex a po polnočnom ohňostroji na Dunaji koncertný maratón ukončí skupina Para. 

Hudobné privítanie nového roka pripravilo Bratislavské kultúrne a informačné stredisko (BKIS). V popoludňajšom programe od 14. do 17. hodiny sa na pódiu vystriedajú skupiny rôznych štýlov, aby si návštevníci rôznych generácií prišli na svoje. 

Podľa riaditeľa BKIS Vladimíra Greža pre tento koncert sa rozhodli po úspešnej minuloročnej hudobnej oslave dvojnásobného jubilea - 20. výročia samostatnej SR a rovnakého výročia Bratislavy ako jej hlavného mesta. Novoročnému koncertu sa občania potešili a vybrali sa za ním do centra mesta.

"Tento koncert sa ujal a je to také promenádne zimné stretnutie Bratislavčanov. Hudobne prejdeme od džezu so skupinou Vlada Vizára cez rôzne štýly v podaní Funny Fellows, Cigánskych diablov až po trio Mariána Greksu," pre TASR predstavil účinkujúcich Grežo.

BRATISLAVA/TASR

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.