V Malackách objavili na dvoch miestach dve zastrelené osoby. Polícia odhalila, čo sa mohlo stať a aký majú obete súvis

Tragický víkend v Malackách. Polícia tam objavila dvoch zastrelených ľudí. Pravdepodobne išlo o vraždu a následnú samovraždu. Obeťami sú miestny podnikateľ a účtovníčka. Políciu k jej telu naviedol list, ktorý nechal zastrelený muž na rozlúčku.

V areáli tejto firmy na okraji Malaciek objavili v nedeľu mŕtveho 60-ročného muža, našla ho tam údajne jeho rodina. Jednalo sa o miestneho podnikateľa, ktorý bol zastrelený a všetko nasvedčovalo tomu, že to bola samovražda. Okrem zbrane mal pri sebe aj list na rozlúčku. 

V ňom sa polícia dočítala o ďalšej tragédii. Z odkazu zastreleného muža totiž vyplynulo desivé podozrenie. Podnikateľ údajne naznačil, že predtým, ako si siahol na život, vykonal niečo, čo by malo políciu zajímať a kriminalistov nasmeroval na dom v Malackách. V ňom našli zavraždenú 50-ročnú Andreu.

V dome sídli účtovnícka firma, ktorej zastrelená Malačanka šéfovala. Podľa našich informácií ju zastrelili ešte v sobotu. V dome sa v pondelok aj niekto nachádzal, no hovoriť s nami nechceli. Sused od vedľa si počas víkendu nič podozrivé nevšimol, nepočul ani streľbu.

Čo tejto dvojnásobnej tragédii predchádzalo polícia vyšetruje, podľa všetkého je ale jednou z verzií tá, že podnikateľ účtovníčku zastrelil a potom zbraň obrátil proti sebe. Motív zatiaľ nie je známy, obaja sa ale údajne poznali a mali byť partnermi. Hovorí sa tak aj o možných partnerských nezhodách.

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti