Opitá vodička narazila do auta policajta. Nehodu chcela riešiť ženským šarmom

Opitá vodička narazila do auta policajta. Nehodu chcela riešiť  ženským šarmom
Auta po ťuknutí Zdroj: facebook/Polícia SR - Nitriansky kraj

Vodička osobného vozidla BMW narazila v Nitre do súkromného auta dopravného policajta. Nehodu chcela riešiť ženským šarmom, avšak neúspešne. Nehoda sa stala v poobedňajších hodinách v centre mesta. "Vodička prechádzala Kmeťkovou ulicou. Zrejme sa jej nechcelo stáť v kolóne áut čakajúcich na výjazd na Mostnú ulicu, rozhodla sa ich obehnúť v protismere. Tadiaľ však práve prechádzalo iné vozidlo, do ktorého narazila. Na jeho vodiča sa 38-ročná žena milo usmiala a so slovíčkom sorry chcela odísť,"

Keďže v narazenom aute sedel dopravný policajt, vodička ďaleko neodišla. "Počas čakania na príchod policajtov sa vodička viackrát veľmi šarmantne nášmu kolegovi prihovárala s tým, či je potrebné čakať na políciu, či sa to nedá vybaviť aj nejako inak. Ten ju však dôrazne ubezpečil, že nie," opísala priebeh nehody polícia.

Po príchode policajnej hliadky bola vodička podrobená dychovej skúške. Napriek opakovanému tvrdeniu, že alkohol nepila, policajti jej namerali viac ako dve promile alkoholu. Policajtom paradoxne tvrdila, že sa ponáhľa pre svoju dcérku do školy. Po výsluchu ženy nasledovalo jej obvinenie z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti