Streľba na bratislavských hasičov odhalila desivé tajomstvo! V piecke našli ľudskú hlavu

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Streľba na bratislavských hasičov odhalila desivé tajomstvo. V piecke našli ľudskú hlavu a ďalšie pozostatky. Muž, ktorý na nich vypálil niekoľko rán, mal pri sebe dve zbrane v legálnej držbe. Policajti riešia veľký rébus. Zatiaľ nie je jasné, čo páleniu tela predchádzalo, ani to, komu patrí.

Dym bolo cítiť vraj už v noci. Jeden z obyvateľov išiel muža upozorniť. „Na stoličke tam sedel a pálil tam niečo. Jeden zo susedov mu hovorí, zhasnite to, lebo to strašne smrdí. On sa nemal k tomu, že sa len usmieval, tak zavolali tých hasičov. Ja som prišiel so psom o ôsmej a počul som tri výstrely,“ spomína sused.

Strieľať začal práve pre to, že hasiči odhalili jeho desivé tajomstvo. V peci našli podľa našich informácií ľudskú lebku, mala by údajne patriť žene. Teraz z nej odoberú vzorku DNA a experti sa budú snažiť zistiť totožnosť nebohej.

Rovnako aj to, čo bolo príčinou smrti a čo sa s ňou dialo po tom. Muž ju údajne rozštvrtil. Zaistili i popol, aj tam by mohli byť ďalšie pozostatky. Zistili sme, že v dome objavili nejakú batožinu. V nej zrejme predtým čosi ukrýval. Jedného hasiča strelil do ruky, ďalšiemu zasiahol dýchací prístroj. Potom na opačnej strane pozemku obrátil zbraň proti sebe.

Muž mal údajne pri sebe až dve zbrane. Tú, ktorou sa zastrelil a ďalšiu vraj vo vrecku nohavíc. Prokuratúra nám potvrdila, že ich mal v legálnej držbe. Aj tie preskúmajú odborníci. Budú zisťovať, či nimi nebola spáchaná aj iná trestná činnosť.

Dnes sa na miesto činu policajti znova vrátili. Prehľadávali aj širšie okolie a smetiaky. Vyzerá to tak, že tam objavili ďalšie dôkazy. Muž sa mal pohybovať aj v tejto časti chatovej oblasti. Boli aj na mieste jeho trvalého bydliska.

Zranený hasič je po operácii a je mimo ohrozenia života. Streľbu na neho vyšetrujú ako pokus o vraždu.

Hasičom, po ktorých muž strieľal, privolali psychologičku.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.