Kukláči zasahovali! Zatkli údajného člena košického podsvetia

19_MAFIANweb_jpg_bez_watermarku_1.jpg

Ide údajne o známeho Jána Tatiča. Podozrivý je aj z vraždy bývalého kamaráta.

Na jednom zo súkromných parkovísk v Košiciach museli zasahovať kukláči. Po zuby ozbrojení policajti zatkli dvoch mužov. Jedným z nich je údajný člen košického podsvetia. Okoloidúci sa len nechápavo prizerali. Podľa našich informácií policajti v autách hľadali zbrane.

Podpálil herňu, kde bolo vyše 30 ľudí.

Bývalého legionára Tatiča prepustili z vezenia za dobré správanie minulý rok v júni. Mal si odsedieť sedem a pol roka za všeobecné ohrozenie a falšovanie dokladov. Začiatkom roka 2009 totiž podpálil herňu, v ktorej bolo vyše 30 ľudí. S falošným občianskym preukazom potom ušiel do Česka. Česká polícia ho vypátrala a vydala našim úradom.

Polícia tiež vykonala domové prehliadky na dvoch košických adresách. Údajne ide o byty, v ktorých bývajú komplici zatknutých osôb.

„Z dôvodu možného marenia vyšetrovanie nebudeme poskytovať žiadne informácie," hovorí Michal Slivka, hovorca Prezídia Policajného zboru.

Jána Tatiča v minulosti odsúdili aj za organizovanie krádeží v obchodnom centre a podozrivý je aj z vraždy bývalého kamaráta a drogového dílera Mariána Stachowa. Dôkazy o tom však Krajský súd v Košiciach v roku 2008 nepovažoval za dostatočné, a tak ho prepustili. O tri mesiace neskôr hodil cez okno do kasína zápalnú fľašu.


KOŠICE/TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti