Domáce

Kotleba dosadil do úradu svojich verných

Marián Kotleba po postupe do 2. kola VÚC - 2
Zdroj: SITA

Oficiálne mal zmeny oznámiť po personálnom audite.

Svojich verných má už v úrade! Marián Kotleba pekne potichu zamestnal troch zo svojich blízkych spolupracovníkov. Zostal tak verný tradícii predchodcov.

"Nie, v žiadnom prípade." Takto reagovala 20. Decembra, tesne po inaugurácii nového župana jeho poradkyňa Jana Štrangfeldová. Chceli sme sa jej opýtať či a v akej funkcii bude na úrade pracovať. A ušla pred kamerou.

Pôžička Cetelem: výsledok posúdenia do 10 minút. Klikajte tu.

Na webovej stránke úradu pár dní nato zasvietilo jej meno vo funkcii vedúcej kancelárie Mariána Kotlebu. Nová šéfka je vysokoškolská učiteľka. "Keď bude niekto do nejakej funkcie vymenovaný, určite sa to včas dozviete," povedal v ten istý deň Miroslav Belička.

Zdroj: SITA


Nuž, nestalo sa. Miroslav Belička je podľa webovej stránky úradu vedúcim oddelenia styku s verejnosťou a protokolu. Pracoval v STV, teraz podniká. Verného spoločníka Mariána Kotlebu nedávno preslávil jeho legendárny hamer, ktorý mu niekto zrejme úmyselne podpálil.

Riaditeľom úradu je podľa webu Martin Beluský - predseda Ľudovej strany naše Slovensko. Podľa našich informácií je doktorandom na Technickej univerzite v Trnave.

Marián Kotleba nám dnes nezodvihol telefón ani nereagoval na SMS. Zostáva tak veriť tomu, čo vyhlásil tesne po svojom oficiálnom uvedení do úradu - urobí personálny audit a začiatkom roka povie konkrétne mená.BANSKÁ BYSTRICA/Martina Kašiarová

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.