Získali sme dôkazové video: Matka zo Šale bije a kope do svojho syna. Vyhráža sa, že ho doláme

Získali sme dôkazové video: Matka zo Šale bije a kope do svojho syna. Vyhráža sa, že ho doláme
Zdroj: TV Markíza

Výchovné praktiky matky dvoch chlapcov zo Šale vyvolali diskusiu. Deti môžu matke odobrať iba v prípade, že sa dokáže fyzické násilie. A to napriek statusom, ako situáciu nezvláda. V utorok večer však redakcia televízie Markíza získala dôkazové video, že žena deťom aj fyzicky ubližuje. Prípadu sa budeme aj naďalej venovať v ďalších reportážach. 

Upozorňujeme, že video nie je vhodné pre deti a citlivé povahy. 

​Matka je vulgárna a vyhráža sa

Slovník mamy dvoch chlapcov je vulgárny a nevhodný. O nič krajšie sa s deťmi nerozpráva ani jej partner. Boli sme toho svedkami.   

Polícia aj kuratela koná. Prípad jednoduchý nie je. Deti v pondelok (25. 7.) prezrela lekárka. Nemali modriny ani škrabance. Oblečené boli v čistom. Majú postele aj jedlo.    

Do škôlky podľa našich informácií deti nechodia. Podľa zákona do piateho roku života ani nemusia. Správanie sa dospelých už kopírujú.   

Matka dvoch chlapcov síce tvrdí, že deti si za žiadnu cenu odobrať nenechá, no v statusoch, ktoré v minulosti dávala verejne na mamičkovské fórum, píše o tom, ako jedného nedokáže milovať a že by za to mala zhorieť v pekle. Ľutuje, že porodila. Nezaslúži si žiť, a nie to mať ešte deti.    

Nervózna, unavená a utrápená hľadala cez sociálnu sieť v minulosti pomoc. Obrátila sa aj na psychológa. V máji 2022 dokonca navštívila krízové centrum.  

Súvisiaci obsah

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Sociálne veci

Dôležité udalosti