Domáce

Odkazy východniarov Mikulášovi Dzurindovi: "Keď nezná, tak nech nepije..."

Mikuláš Dzurinda
Zdroj: SITA

Expremiér sa vraj v Košiciach opil, spadol a rozbil si hlavu.

Bývalý slovenský premiér a poslanec parlamentu Mikuláš Dzurinda si včera večer rozbil v Košiciach pri páde hlavu. Spadol na Hlavnej ulici pred hotelom Hilton, kde bol ubytovaný. Skončil v nemocnici. Podľa niektorých svedkov bol opitý. Informuje o tom český server Novinky.cz, ktorý sa odvoláva na slovenský korzar.sk.

Zdroj: SITA

"Videli sme to na vlastné oči. Bol opitý ako čík, sotva stál na nohách," cituje server korzar.sk taxikára, ktorý stál pred hotelom. Jeho kolega priviezol Dzurindu do hotela z oslavy 80. narodenín bývalého prezidenta Schustera.

Taxikár uviedol, že Dzurinda potom vyšiel z hotela, aby si zapálil cigaretu. Chcel sa oprieť o popolník, ale podlomili sa mu nohy, spadol a rozbil si hlavu o asfalt. Na mieste zostali stopy krvi.

Podľa svedkov nedokázal expremiér vstať a na pomoc mu musela prísť hotelová ochranka. Tá zavolala sanitku, ktorá ho odviezla do nemocnice, kde si ho ponechali na pozorovaní. 

Samozrejme, po zverejnení tejto správy sa okamžite rozprúdila diskusia medzi čitateľmi na našej stránke na Facebooku. Tu sú najvtipnejšie odkazy našich čitateľov Mikulášovi Dzrindovi:

Peter Futo: "Ta co, vypil si dve piva :)".

Anonym: "Keď nezná, tak nech nepije, pálenka pre chlapov, ne pre politikov".

Alena Petruskova: "Bóže, Miki príde na východ oslavovaž a nevie, ako sa tu pije? Rudy nesklamal s drienkovicou :)".

Veronika Lednárová: "Tak nemá piť, keď to nevie".

Marián Kiško: "Načo šumachroval...".

Stanislav Stanislavský: "Schusterova drienkovica ho zmohla."KOŠICE/TVNOVINY

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti