Mimoriadne pátranie: Lupiči, ktorí môžu byť ozbrojení, si z banky odniesli slušný balík peňazí

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Bankový prepad v Bratislave. Polícia po dvoch lupičoch vyhlásila mimoriadne pátranie, upozorňuje, že môžu byť ozbrojení. Podľa našich informácii odcudzili 190-tisíc eur.

Dvaja muži dnes krátko pred 10-tou hodinou vošli do banky na Seberíniho ulici v bratislavskom Ružinove. Na zamestnancov banky vytiahli zbraň a ulúpili hotovosť.

„Dvaja muži doposiaľ neznámej totožnosti odcudzili finančnú hotovosť a smer ich úteku nie je známy,“ uviedla hovorkyňa KRPZ Bratislava Jana Šimunková.

Ani jeden z páchateľov sa neunúval zakryť si tvár. Krátko po 12-tej už na mieste kriminalisti vypočúvali zamestnancov banky. Tí sa s nami však rozprávať nechceli. Na naše otázky neodpovedala banka ani písomne.

Neskôr policajti opáskovali aj parkovacie miesto, ktoré pravdepodobne využili lupiči. Na parkovacej zábrane môžete vidieť pravdepodobne odtlačok ich auta no a z bytovky oproti si policajti vypýtali kamerové záznamy.

Policajti teraz žiadajú ľudí, ktorí sa v danom čase v blízkosti Seberíniho ulice a disponujú informáciami, aby ich kontaktovali. 

„Upozorňujeme občanov, páchatelia môžu ozbrojení,“ dodali na sociálnej sieti.

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti